^
A
A
A

Klasifikace psychologických typů sexuálních partnerů

 
, Lékařský editor
Naposledy posuzováno: 19.10.2021
 
Fact-checked
х

Veškerý obsah iLive je lékařsky zkontrolován nebo zkontrolován, aby byla zajištěna co největší věcná přesnost.

Máme přísné pokyny pro získávání zdrojů a pouze odkaz na seriózní mediální stránky, akademické výzkumné instituce a, kdykoli je to možné, i klinicky ověřené studie. Všimněte si, že čísla v závorkách ([1], [2] atd.) Jsou odkazy na tyto studie, na které lze kliknout.

Pokud máte pocit, že některý z našich obsahů je nepřesný, neaktuální nebo jinak sporný, vyberte jej a stiskněte klávesu Ctrl + Enter.

Muž-otec. Starší osoba, která psychologicky potřebuje, aby se žena před ním poklonila, by byla mnohem mladší, fyzicky slabší, nezkušená. Jeho sexuální apetit může být nízká (nebo snížené), ale umění usilovat ženu mu umožňuje kouzlo některé ženy, zatímco pohlavní styk - k jejich uspokojení díky dobré přípravě, použití různých laskání a přesně zvolena, i přes nízkou účinnost.

Mužský muž. Existují dva typy:

  • aktivní (agresivní) typ,
  • pasivní (potřebují agresivní ženu).

Aktivní. Mladý muž nebo muž středního věku s dobrým fyzickým rozvojem, asertivní, poněkud hrubá, málo odlišující laskavost, ale intenzivně je nosí. V sexuálním aktu - příznivce dlouhého období tření, někdy ochotný způsobit ženě bolesti a morální utrpení.

Pasivní. Mladý nebo středního věku, který uctívá ženu, která se za ni považuje za nehodnou, viní, touží po jejím trestu a dokonce i pohrdání. Upřednostňuje ženy s agresivními tendencemi v sexuálním životě.

Ten muž-syn. Vždy mladá, infantilní, fyzicky slabá, často ztracená, nebojí se říct ženě o tom, chce, aby ji litovala. V laskání trochu roztomilý, rozmarný, pasivní, očekává od ženy péči, činnost v sexuálním životě.

Žena je matka. Více často než střední věk (v mladším věku má nediferencovanou sexualitu), ale možná i mladá. V systému lakování převažuje motiv spásy, podpory a výchovy. Někdy dochází k sblížení s alkoholiky, psychopaty, chronickými poraženými, aby je zachránili, aby se člověk stal člověkem. Nedostatek krásy, fyzická slabost, nepraktičnost, neúspěch, morbidita lidí nejenže neodrazí, ale naopak mohou být faktory, které přitahují, vzrušují.

Žena Žena:   

  • pasivní (ženský, utrpení) typ,
  • aktivní (agresivní, samičí pane).

Pasivní. Nejčastěji mladší než člověk, náchylný k poslušnosti, sebeobětování, měkké, vyhovující, přijímá vzorce chování a taktiky člověka v sexuálním životě, ale reaguje negativně na jeho pasivitu, slabost a selhání. Její ideál člověka zahrnuje fyzickou sílu, poněkud standardní, ale krásný vzhled. V minulosti jsem se rád vzal.

Aktivní. Usiluje o aktivní výběr partnera, nad ním nadvládu. Láska vyjadřuje ironii, kritiku, posměšnost. V lase je aktivní; zdůrazňovat neschopnost člověka, může současně posmívat a pohlazení a také mu způsobit bolest.

Žena-dcera. Obvykle mnohem mladší než muži, poznamenává, že od dospívání se jim líbily ty, které jsou mnohem starší. Bylo to nudné s mými vrstevníky. Má velkou potřebu sexuální předehra než v intenzitě samotného sexuálního aktu. Dokonce i fyzické známky stáří, například vrásky, jako tato žena.

Porovnáním sociálně-psychologických charakteristik těchto typů mužů a žen lze vidět, že například muž-syn a matka-žena představují psychologickou a sexuální harmonii. Totéž lze říci o muži a ženě. Současně vztah muž-otec-matka-žena, muž-syn a žena-žena naznačují určitou nesourodost v sexuálních potřebách a očekáváních (zážitky).

Všechny stupně a varianty takzvané sexuální technologie by tedy měly být brány v úvahu nejen z hlediska mechanického dopadu některých podnětů, ale také z pohledu jejich psychického obsahu, shody nebo nesouladu s osobními potřebami, hodnotami, postoji a postavením osoby.

trusted-source[1], [2], [3], [4], [5], [6], [7], [8], [9], [10], [11], [12]

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.