^

Láska hry

, Lékařský editor
Naposledy posuzováno: 20.11.2021
Fact-checked
х

Veškerý obsah iLive je lékařsky zkontrolován nebo zkontrolován, aby byla zajištěna co největší věcná přesnost.

Máme přísné pokyny pro získávání zdrojů a pouze odkaz na seriózní mediální stránky, akademické výzkumné instituce a, kdykoli je to možné, i klinicky ověřené studie. Všimněte si, že čísla v závorkách ([1], [2] atd.) Jsou odkazy na tyto studie, na které lze kliknout.

Pokud máte pocit, že některý z našich obsahů je nepřesný, neaktuální nebo jinak sporný, vyberte jej a stiskněte klávesu Ctrl + Enter.

Hry lásky v jazyce sexologů se nazývají první fází pohlavního styku - předehrou. Prelude je zapotřebí k tomu, aby muž a žena s různými sexuálními temperami mohly řídit svou sexuální intenzitu a současně dosáhnout orgasmu.

Vlastnosti žen v lásce hry

Hry lásky zcela závisí na představivosti partnerů. Mohou být použity kdekoli - alespoň na lustru. Bed - nejčastější a nejčastější způsob, jak provádět předehra, ale ne jediný. Funkce hry lásky v tom. že pár může mít různé temperamenty, a pokud jeden partner potřebuje zapálit jejich práci, pak naopak, musíte omezit svou milostnou horlivost.

V procesu lásky, pár může použít dotyky na erogenní zóny, objetí, polibky, vibrující hlad, jemné slova, kousání. V lásce je člověk přirozeně vynalézavější než žena. Je spíše hostitelem. Biologicky je žena v projevech svých emocí více tajná a je důležité, aby to člověk zohlednil. Ale ona je citlivější a hlubší a prožívá její sexuální emoce.

Je-li žena v páru aktivnější než muž, pak její laskání je rafinovanější a jemnější než muži.

Nejoblíbenější polibky

V kulturách různých národů jsou polibky interpretovány různými způsoby. Například některé africké národy vůbec nemají polibky, nebo jsou považovány za vysoce neslušné. Například na ostrově Fidži a dnes, milovníci namísto polibků třít nos a bafat. Je to projev lásky. Většina párů podle sexologů neumí políbit. To zbavuje sexuální intimitu tepla pocitů. Mezitím, pro ženu, dráždivé látky v erogenních zónách jsou ve větší míře pery a jazyk partnera než jeho ruce.

Některé páry dávají přednost líbání uvnitř rtů. Z toho mají radost. Varianta takového polibku může být polibek v dolním rtu, když ho člověk uchopí a dotýká se jazyka. Totéž může být provedeno s horním rtem jako volitelným doplňkem. Někdy ústa pokrývá obě rty. Pokud se jazyk partnera dotýká pouze jejich povrchu, takový polibek je důvěrný, aby to považoval za velmi obtížné.

Nejintenzivnější je tzv. Francouzský polibek, kdy partneři polívají na otevřené ústa a pohybují si jazyky. Tyto polibky se vyznačují délkou a intenzitou. Mohou být krátké, dlouhé, ostré, jemné, měkké, kousání a tak dále. Vše závisí na přání partnerů. Pokud se polibek nelíbí, nemůže to způsobit, že oba jsou intenzivnější, ale naopak mohou způsobit odmítnutí a snížení tepla.

Hugs

Chcete-li vzrušit partnera (partnera), jeden polibek nestačí. Objetí v sexu je stejně důležitým prvkem jako líbání. Mohou se lišit v délce a intenzitě. Objetí může být dlouhé, silné, jako trhavé, krátké, jemné. Mnoho žen dává přednost různým intenzivním objímkám a polibkům. Například objetí je krátké a silné a polibek je dlouhý a jemný. Co a kdo má rád sexuální styk, lze určit pouze v praxi, v experimentu.

Unikátní biologická individualita a výchova mohou konfliktovat a potom žena a muž potřebují uvolnit svou pravou podstatu. Pak nebude žádný sexuální chlad a nevědomost o tom, co dělat s partnerem (partnerem), pokud projeví úplnou lhostejnost k vašim horkým činům.

Nejčastější chybou mužů (a někdy i žen) je očekávání, že jejich jednání bude následovat okamžitou reakcí, nejžhavější reakcí. Ve skutečnosti tomu tak často není. Pokud se sexuální vzrušení postupně zvyšuje, musí mít partner trpělivost a takt, aby nečekal na okamžitou reakci a pokračoval v experimentování s partnerem, dokud se opravdu necítí nadšená.

Erogenní oblasti ženy

V klasice sexuální hry, po líbání a objetí, je účinek na erogenní zóny. Obvykle jsou shora dolů: první hlava a krk, pak ramena a dutiny pod podpažní podložkou, pak je jednou z nejsilnějších erogenních zón mléčné žlázy. A konečně, genitálie, boky, nohy.

Častou chybou mužů je, že podle jejich názoru citlivost ženského prsu závisí na jeho velikosti. To je daleko od případu, protože nejcitlivější částí prsu je bradavka a oblast v její blízkosti, tzv. Areola. Benící prsa přichází rychle, když se hladí, brnčí, lisuje, vibruje a tak dále.

Nejcitlivějšími erotogenními zónami ženy jsou malé pupky, oblast kolem nich, klitoris a vchod do vagíny. Správný (ne hrubý) kontakt s klitorisem může způsobit u žen nejen silné vzrušení, ale také orgasmus. Klitor je jednou z nejsilnějších nástrojů pro ovládání sexuálního chování partnera. Pokud to člověk ví, snadno přivede partnera do stavu orgasmu.

Někteří muži si mylně myslí, že nejvíce erogenní zónou ženy je vnitřní povrch vaginy, stejně jako krk a klenby uvnitř. Ale to není tak - klitoris je mimo konkurenci.

trusted-source[1]

Jak najít klitoris?

Slavný bod G, který podle rozhovorů je v té ženě, je pravděpodobné, že je na klitorisu. Přesněji je to stejný bod. Ale ne všichni lidé vědí, jak správně stimulovat ženský klitoris. Když je klitoris v klidu, je prakticky neviditelný. Většina z nich je pod ženskými vnějšími pohlavními orgány. Malá část klitorisu ve formě tuberkulózy může vyčnívat v horní části pysků. Když je žena nadšená, je klitoris viděn více. Přichází do stavu erekce stejným způsobem jako mužský pohlavní orgán, plný krve. A pak se zvyšuje.

Muž může zjistit klitoris pouze tehdy, když jemně tlačí na tento náraz. V tom mu může pomáhat žena - zná lépe polohu svých sexuálních orgánů. Navzdory skutečnosti, že klitoris je velmi citlivý, jeden tlak na to nestačí. Chcete-li stimulovat partnera, musíte použít lehkou masáž - dlouhou nebo krátkou v čase.

Hry lásky a stimulace klitorisu v procesu připravují partnera na sexuální styk. Zatímco tato milostná hra probíhá. Je důležité, aby nebyli v spěchu a nevzdávali se stereotypům. Během milostné předsudky by člověk neměl vytvářet události a žena by měla podstoupit toto a předstírat, že je připravená, pokud tomu tak není. Výsledkem by mělo být vzrušení obou, takže sexuální předchůdci nazývají budicí fázi.

Jak zjistit, zda je partner vzrušen?

Pro muže je snadné určit vzrušení - jeho penis povědí o všem, co se zvětšuje a stává se pružným. Žena může předstírat vzrušení a orgasmus, ale příroda nemůže být oklamána. Pokud partner pochopí známky vzbudit ženu, zaznamená následující:

 • Obecné zčervenání kůže na obličeji nebo částečné
 • Žena může spálit tváře, dlaky na tvářích, ušní laloky
 • Pulzní frekvence je
 • Kmenové svaly břicha
 • Žena může být pokryta "goosebumps"
 • Napjaté a lepící bradavky
 • Clitoris je napjatý a pysky již nejsou stlačeny tak pevně jako pláště skořepiny - jsou mírně otevřené
 • Externí genitálie (malé rty) se zvětšují od přílivu krve
 • Jejich citlivost se značně zvyšuje
 • Vagina se rozšiřuje
 • Děloha se narovná
 • Z vaginy lze uvolnit průhledný hlen - jde o mazivo, které vyjadřuje připravenost ženy na sexuální styk

Poslední znamení (mastnota) je bezproblémové znamení, že žena je připravena na intimitu s mužem.

Tato fáze obvykle končí fázi vzrušení, která trvá v průměru 15 minut. Někdy - déle. Dlouhá láska není také dobrá. Může se obtěžovat jak žena, tak i muž, zvláště pokud během této doby oba měli čas prožít orgasmus.

Pokud partner není připraven ...

Pokud se člověk stále ještě nepodařilo zapálit ženskou vášeň během fáze předloktí, může použít tzv. Vícestupňovou stimulační metodu. On je ten člověk, který pečlivě sleduje reakci ženy na jeho laskání, ale nevede k orgasmu. Když se žena uklidní, pokračuje znovu a tak dále po 2-3 kolech, dokud není žena připravena ke koitům. Jedná se o vícestupňovou metodu.

Pokud se během zahájení partnera člověk stále neobstojí a má orgasmus a ona - ne, nemůžete od něj okamžitě požádat o další sexuální styk. Fyziologie mužů je taková, že potřebují čas, aby se znovu vzrušili. Tato pauza je až 20 minut. K ženě se v tomto okamžiku necítil pocit nelibosti a bolesti vaječníků, partner ji může přivést k orgasmu tím, že stimuluje klitoris.

Zde jsou rysy hry lásky - první fáze plnohodnotného sexuálního aktu. Po příchodu další fáze, koinici nebo v jazyce lékařů to zní jako náhorní plošina. O tom - v naší příští publikaci.

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.