^
A
A
A

Rychlá ejakulace

 
, Lékařský editor
Naposledy posuzováno: 17.10.2021
 
Fact-checked
х

Veškerý obsah iLive je lékařsky zkontrolován nebo zkontrolován, aby byla zajištěna co největší věcná přesnost.

Máme přísné pokyny pro získávání zdrojů a pouze odkaz na seriózní mediální stránky, akademické výzkumné instituce a, kdykoli je to možné, i klinicky ověřené studie. Všimněte si, že čísla v závorkách ([1], [2] atd.) Jsou odkazy na tyto studie, na které lze kliknout.

Pokud máte pocit, že některý z našich obsahů je nepřesný, neaktuální nebo jinak sporný, vyberte jej a stiskněte klávesu Ctrl + Enter.

Rychlá ejakulace je onemocnění, které postihuje mnoho mužů. Uvažujme o hlavních příčinách předčasné ejakulace, způsobů léčby a metod prevence.

Podle vědecké statistiky dnes jedna třetina všech lidí na planetě trpí rychlou ejakulací. Statistiky jsou však podmíněné, protože mnoho lidí tuto patologii skrývá. Předčasná ejakulace je pro absolutně zdravé muže skutečný problém, neboť má negativní dopad na sexuální styk a vztahy obecně.

trusted-source[1], [2], [3], [4], [5], [6]

Příčiny rychlé ejakulace

Příčiny rychlé ejakulace jsou rozděleny do dvou skupin - psychologických a fyziologických, tj. Těch, které souvisejí s problémy se zdravím, fungováním a strukturou orgánů. Abyste zjistili problémy předčasné ejakulace, musíte kontaktovat specialisty, může to být psycholog, urolog nebo sexuální terapeut. Lékař provede vyšetření a diagnózu těla k určení příčiny onemocnění. Podívejme se na základní fyziologické a psychologické příčiny rychlé ejakulace.

Fyziologické příčiny předčasné ejakulace:

 1. Zvýšená citlivost penisu žaludku je nejčastější příčinou, která se vyskytuje u mužů všech věkových skupin. Tato patologie může být získána (phimosis, balanoposthitis) nebo vrozená. Vlastnosti rychlé ejakulace se zvýšenou citlivostí penisu glans:

Při sexu s kondomem je doba ejakulace delší. Doba trvání se také zvyšuje při použití umělého maziva. Proto se doporučuje používat speciální kondomy s anestetikami a mazivy.

 • Zpravidla se před pohlavním stykem nevyskytuje ejakulace, a pokud ano, je to jen kvůli třením člena o spodní prádlo nebo v procesu uzení kondomu.

Aby bylo možné spolehlivě určit vztah mezi rychlým ejakulace s vysokou citlivostí se doporučuje koupit lubrikant s anestetické (prolongator) a dát na hlavu penisu 10-15 minut před sexem. Kromě mazání můžete použít aerosol Lidocaine, který se prodává v lékárnách. Pokud použití lubrikantu prodloužilo dobu pohlavního styku, dokonce i po dobu několika minut, je předčasná ejakulace spojena s přecitlivělostí.

K léčbě rychlé ejakulace způsobené citlivostí se uchýlíte k obřízce, protože to je nejúčinnější způsob léčby. Během obřízky odstraňte předkožku, která prodlouží délku pohlavního styku 2-3 krát. Mimochodem, obřízka zvyšuje ejakulaci u každého muže, dokonce i bez problémů s ejakulací.

Pokud je hypersenzitivita způsobena fimózou nebo balanopoestídou, je obřízka jediným řešením tohoto problému. V případě, že se člověk bojí obřízky nebo odmítá tento postup, lékaři doporučují používat mazadla s anestetikem nebo aerosolem s lidokainem.

 1. Chronická vesikulitida - rychlá ejakulace způsobená zánětem semenných váčků. Akumulují spermie tvořící spermie. Stěny bublin se stanou tenčí a stanou se velmi citliví. To je důvod, proč mírná sexuální vzrušení vede k ejakulaci. Chronická vesikulitida se vždy vyvíjí současně s prostatitidou, která je zánětem prostaty. Řešení tohoto problému by mělo být komplexní. Hlavní příznaky vesikulitidy vyvolávající rychlou ejakulaci: 
  • Ejakulace je zvlněná, někdy se sexuální akt prodlužuje, avšak v některých případech dochází k velmi rychlé ejakulaci. Onemocnění se postupně rozvinulo, předtím, než muž neměl problémy s ejakulací.
  • Ejakulace nastává i před pohlavním stykem z vzrušení. Současně první sexuální styk prochází rychle a další trvají déle.
  • Užívání alkoholu před sexem nezlepší situaci, ale naopak zhoršuje proces. Používání kondomů, lubrikantů s anestetikami neovlivňuje ejakulaci.
  • Sexuální styk nepřináší radost, způsobuje bolestivé pocity a pocit orgasmu je rozmazaný.
 1. Postižení vnitřních orgánů a narušení jejich práce - tato příčina může být diagnostikována až po řadě vyšetření a předání testů. Porušení kortikálních a subkortikálních struktur (získaných a kongenitálních) negativně ovlivňuje reprodukční systém a sexuální funkce. Poškození lumbosakrální míchy, kostní trauma, zánětlivé onemocnění urologické povahy a vnitřní orgány pánve také způsobují rychlou ejakulaci.
 2. Porušení hormonální povahy - způsobuje hormonální nerovnováhu, která vyvolává rychlou ejakulaci. Patologie vznikají z nedostatku testosteronu, zvýšené produkce prolaktinu a endokrinních poruch.
 3. Otrava - chronická otravu alkoholem, nikotinem a dalšími toxiny vede k horšímu sexuálnímu styku a k tomu, že se člověk rychle spojí. Někdy dochází k rychlé ejakulaci v důsledku použití antibiotik a léků.

Psychologické příčiny rychlé ejakulace:

 1. Obává - špatný první sexuální zkušenosti, nebojte se dát potěšení partnerovi, posměchu, odmítání a dalších obav způsobovat psychické problémy, které mají vliv na sexuální život a dobu trvání pohlavního styku. Pouze psycholog může vyléčit takovou poruchu.
 2. Pravidelné stresující situace. Muži, kteří jsou zcela oddaní práci, trpí nedostatkem spánku, stresovými stresovými situacemi a depresí - mají sexuální problémy spojené s časnou ejakulací.
 3. Overexcitace je nejčastější příčinou rychlé ejakulace. To je neodmyslitelné u mladých kluků, kteří začali mít sex. Ale někdy předčasná ejakulace se děje také u dospělých, zkušených mužů. Kvůli přeexponování v jednom z oddělení mozkové kůry se zvyšuje napětí, což vede k ejakulaci a orgasmu.
 4. Neexistence důvěrných vztahů s partnery. Tento psychogenní faktor způsobuje časnou ejakulaci kvůli nespokojenosti se společným životem, strachu z romantických vztahů a zrady. Problémy s ejakulací se mohou objevit u mužů, kteří sledují pouze účel sexu.
 5. Externí podněty - rychlá ejakulace může nastat v důsledku sexu v nepříznivém prostředí. V tomto případě muž podvědomě chce rychle ukončit sexuální akt a urychlit ejakulaci. Nejčastěji se to stává u mladých kluků a v tomto případě je obtížné určit pravou příčinu rychlé ejakulace.

Hlavní příznaky rychlé ejakulace způsobené psychologickými příčinami:

 • Nepravidelný sexuální život nebo první sexuální zážitek.
 • Kvůli předčasné ejakulaci jsou problémy s erekcí, takže není vždy možné provést druhý sexuální akt.
 • Myšlení na abstraktní témata často vedou k vymizení erekce. Použití alkoholu také negativně ovlivňuje erekci a schopnost ejakulovat.

Psychologické problémy, které způsobují rychlou ejakulaci, procházejí věkem muže nebo zkušeností v sexu. Pokud se však zhorší, potřebují léčbu. S léčbou tohoto druhu problémů pomůže psycholog nebo sexuální terapeut. Pokud jde o fyziologické příčiny časné ejakulace, mohou být vyřešeny po absolvování diagnózy a vyšetření. Běžící problémy s rychlou ejakulací nemohou být, protože to destruktivně ovlivňuje sebevědomí člověka, vztah s partnerem a může mít katastrofální důsledky.

trusted-source[7], [8], [9], [10], [11]

Proč je ejakulace rychlá?

Proč se ejakulace vyskytuje rychle a jak se s tímto problémem vypořádat? K určení příčiny včasné ejakulace je nutné provést diagnostiku. Určit skutečnou příčinu rychlé ejakulace je velmi obtížné. K tomu, lékař musí mít index určit kvalitu sexu, protože velmi často problémy se brzy ejakulace převlečených andrological onemocnění (onemocnění mužských pohlavních orgánů, nemocné, které ovlivňují reprodukční systém).

Diagnostika se skládá z externího vyšetření, ultrazvukového vyšetření genitálních orgánů a rektální vyšetření. V některých případech musí člověk předložit řadu testů k určení hormonů a infekčních a zánětlivých onemocnění. Je třeba posoudit přívod krve do penisu (vyloučení erektilní dysfunkce) a další diagnostické techniky.

Podívejme se na diagnostický stůl, který pomůže určit symptomatologii předčasné ejakulace (Předčasné ejakulační příznaky skóre PESS).

 

Není to těžké

Méně obtížné

Poměrně obtížné

Velmi obtížné

Velmi obtížné

Jak těžké je pro vás zpoždění ejakulace?

0

1

2

3

4

 

Téměř nikdy

Méně než 25% případů

V přibližně polovině případů

Ve více než 75% případů

Téměř vždycky

Máte ejakulaci dříve, než ji chcete?

0

1

2

3

4

Máte někdy ejakulaci i po minimální stimulaci?

0

1

2

3

4

 

Ne opravdu

Mírně

Silně

Velmi

Extrémně

Cítíte frustraci kvůli skutečnosti, že ejakulace nastane dříve, než ji chcete?

0

1

2

3

4

Jak si myslíte, jak je váš partner kvůli vašemu sexuálnímu problému nespokojený?

0

1

2

3

4

Kolik sexuálních akcí z deseti skončilo s předčasnou ejakulací?

1

2

3

4

5

6.

7.

8.

9.

10

 

Více než 5 minut

2-5 minut

Méně než 2 minuty

Méně než minutu

Před úvodem

Jak dlouho trvá sexuální styk?

0

1

2

3

4

 

Dobře

Normálně

Ne opravdu

Chudák

Velmi špatné

Jak byste reagoval, kdybyste museli žít s tímto problémem celý svůj život?

0

1

2

3

4

Při absolvování testu je třeba vyhodnotit výsledky, za tímto účelem shrňte odpovědi.

 • <10 bodů - předčasná ejakulace chybí;
 • 10-18 bodů - mírný stupeň časné ejakulace;
 • 18-25 bodů - průměrný stupeň rychlé ejakulace;
 • > 25 bodů - závažný stupeň předčasné ejakulace.

Teprve po diagnóze, předáním řady testů a vyšetření u lékaře, můžete zjistit, proč se ejakulace objevuje rychle a vyléčit.

Rychlá ejakulace při sexuálním styku

Rychlá ejakulace během sexuálního styku může nastat kvůli přítomnosti onemocnění nebo z psychologických důvodů. V každém případě tento problém negativně ovlivňuje vztahy mezi partnery, protože žena zůstává nespokojená kvůli tak rychlému pohlavnímu styku, a pro muže to je rána pro sebevědomí. Ale časná ejakulace během sexu nelze vždy považovat za patologickou. Vše závisí na frekvenci a rozsahu problému.

Předtím se věřilo, že sexuální styk trvající méně než 20 sekund je patologický kvůli rychlé ejakulaci. Toto tvrzení je však zcela zničeno, protože délka pohlaví je ovlivněna mnoha faktory. Problémem a vyžadujícím lékařskou péči je ejakulace, která je způsobena mírnou stimulací. V tomto případě dochází k ejakulaci před pohlavním stykem.

Na první pohled je ejakulace spíše primitivní, ale ve skutečnosti velmi komplikovaný proces. V tomto procesu se účastní centrální nervový systém, stejně jako emoční a reflexní mechanismy. Nejčastěji jsou příčinou narušení psychologické faktory. Mezi věkem člověka a předčasnou ejakulací není žádný vzor. Tento problém může čelit jak 20letí chlapci, tak zralí muži. Takže pokud se problém vyskytne v raném věku, je to zpravidla v důsledku přeexpirace a vnímání pohlavního styku. U mužů dospělých může být rychlý pohlavní styk a ejakulace způsobena prostatitis nebo jinou chorobou. V každém případě tento problém vyžaduje lékařskou péči.

Rychlá ejakulace během masturbace

Rychlá ejakulace během masturbace zpravidla vzniká kvůli zvýšené citlivosti penisu glans. Ale masturbace může být příčinou časné ejakulace. Samotná skutečnost masturbace samozřejmě neovlivňuje délku pohlavního styku, ale technika má velký význam. Masturbace, tedy sebe-uspokojení nebo masturbace je sex se sebou. Kluci se zpravidla začínají masturbovat od věku 12-17 let.

Nejčastěji vznikají vzrušení a následná masturbace kvůli prohlížení porna nebo jiného materiálu erotického obsahu. V tomto případě stimulace penisu vede k erekci. Ale v některých případech chlap jede na toaletu a snaží se rychle zvládnout vzrušení, které také vede k ejakulaci. Pokud se to stane velmi často, pak na podvědomé úrovni se vyvinul zvyk, že stimulace a krátká stimulace penisu je ejakulace.

Ejakulace je reflex nebo reakce na psychický, mechanický nebo vizuální podnět. Například, pokud mladý muž začne masturbovat na 13 a dělá to třikrát týdně, pak za rok končí 150-170 krát. A jestliže se orgasmus stane velmi rychle, pak tělo a penis zvyknou na to a vznikne reflex, kvůli němuž se při sexuálním styku objevuje velmi rychle ejakulace. To znamená, že během masturbace by se ejakulace neměla objevit dříve než za 10-30 minut.

Neprítomnost masturbace je považována za patologickou, to znamená, že člověk by se měl v každém případě zapojit do sebeúcty. To je způsobeno tím, že co nejdříve po sexuálním styku s partnerem se tělo pokusí zbavit se spermatu co nejdříve. To znamená, že absence masturbace, jako její přebytek, vede k rychlé ejakulaci. V některých případech se člověk kumula předtím, než vložil penis do vagíny, protože tělo reagovalo a rychle se zbavilo spermií.

Kdo kontaktovat?

Co dělat s rychlou ejakulací?

Co dělat s rychlou ejakulací a zda je možné tuto patologii vyléčit, je nejčastější otázkou u mužů, kteří se poprvé nezabývali problémem rané ejakulace. K vyřešení problému je nutné najít jeho příčinu, tedy diagnostiku a řadu vyšetření. Příčiny rychlé ejakulace mohou být fyziologické a psychologické. Podívejme se na pár doporučení, která vám pomohou s rychlou ejakulací.

 • Používejte kondomy se speciálním mazáním, což prodlužuje trvání sexuálního styku.
 • Naučte se obnovovat a zpožďovat močení. Podobné cvičení se svěračným aparátem močového měchýře pomohou zabránit rychlé ejakulaci.
 • Těsně před sexem, můžete masturbovat. Podle statistik bude druhý sexuální akt prodloužen.
 • Proveďte obřízku - tento postup zvýší délku pohlavního styku 2-3 krát nebo více.

Výše uvedená doporučení mohou pomoci vyřešit problém předčasného ejakulace. Ale některé metody je přísně zakázáno jej použít k obnovení plné sexuální funkce. Nedržte ruce močové trubice, protože kvůli tomu, že spermie se vrátí do semenných váčků a močového měchýře. V důsledku toho se začíná přetížení v prostatě, který povede k chronické prostatitidy, narušují funkci svěrače zařízení v prostatě a způsobují retrográdní ejakulace (ejakulace porušení, na které je sperma emitované v opačném směru). Pokud žádný z výše uvedených řešení nemůže pomoci, je nutné vyhledat lékařskou pomoc urologa či sexuologa.

Léčba rychlé ejakulace

Léčba rychlé ejakulace začíná diagnózou onemocnění. Diagnostika se provádí k určení příčiny patologie. Pokud má muž, který trpí včasnou ejakulací, stálého sexuálního partnera, účastní se také vyšetření a diagnózy. V závislosti na zjištěné příčině předčasné ejakulace si lékař zvolí možnost léčby. Může to být:

 • Lékařská terapie.
 • Mikrochirurgická korekce ejakulace.
 • Fyzioterapeutická léčba.

Sekundární rychlá ejakulace je ošetřena konzervativní metodou. S ohledem na sekundární symptomatickou časnou ejakulaci se eliminuje při léčbě skutečné příčiny onemocnění. Pokud jsou problémy s pohlavním stykem způsobeny urethritidou nebo prostatitis, pak se během léčby zvyšuje doba trvání sexu. Léčba však může být určena pouze po vyšetření specialistou, který se zabývá diagnostikou a léčbou sexuálních dysfunkcí u mužů. Hlavní metody léčby:

 1. Provádění psychologické, behaviorální a sexuální terapie, která vytváří jasné rozpoznání nástupu orgasmu a kontrolu délky ejakulace.
 2. Léčba zánětlivých a infekčních onemocnění, které způsobily časnou ejakulaci.
 3. Konzervativní metody léčby přecitlivělosti pomocí kondomů s lubrikanty a anestetickými mastimi. Léky se aplikují na hlavu penisu a oblast uzdy, 10-20 minut před pohlavním stykem.
 4. Z psychologických důvodů rychlé ejakulace se používají farmakoterapeutické metody léčby. K tomu použijte antidepresiva, anxiolytika a další prostředky ke zvýšení trvání sexuálního styku.
 5. Aplikace akupunktury, fyzioterapie a reflexologie.
 6. Použití chirurgických metod léčby. Pacient je obřízka předkožky, plastické frenulum a denervace hlavy penisu mikrochirurgií.
 7. Chirurgická léčba s částečným průnikem nervů, které zajišťují citlivost penisu. Operaci by měl provádět kvalifikovaný odborník, protože existuje vysoké riziko permanentní ztráty citlivosti penisu a oslabení orgasmu.

Alternativní léky pro rychlou ejakulaci

Alternativní prostředky pro rychlou ejakulaci mohou vyléčit problém časné ejakulace. Zvláštností alternativní medicíny je, že mohou být používány doma. Podívejme se na některé alternativní recepty, které pomohou při léčbě rychlého sexuálního styku.

 • Připravte léčivý odvar z šípků, kořen anděliky lékařské, vemeník dvoulistý a trávy řepky olejky. Vezměte byliny rovnoměrně, vylijte vroucí vodu a trvejte 15-30 minut. Vezměte 1/4 šálku dvakrát denně po dobu 1-2 měsíců s týdenní přestávkou.
 • Smíchejte obyčejnou grapefruitovou bylinu, mateřskou švestku, řebříčku a mátovou pěnu ve stejném poměru. Nalijte byliny vroucí vodou a trvejte 10-20 minut. Doporučuje se, abyste si před jídlem vybrali 1/2 šálku. Léčba trvá 2 až 4 měsíce.
 • Vezměte v rovnoměrných částech ovoce žraloka, trávy, matka, měsíček a listy třílistého hodinek. Pro snadné použití může být tráva mletá a vařena ve speciálních sáčcích nebo sítku. Vývar by měl být opilý v 1/4 šálku po dobu 3-4 měsíců.

Pokud je rychlá ejakulace způsobena psychickými poruchami, pak je pro jejich léčbu doporučeno absolvovat preventivní kurz u sexuálního terapeuta nebo psychologa. Není nadbytečné mít sezení každodenního auto-tréninku, které musí být provedeno ráno a večer, a soustředit se na problém onemocnění. Zpravidla jsou problémy s rychlou ejakulací z psychologických důvodů doprovázeny poruchami spánku, podrážděností. K léčbě časné ejakulace se používají rostliny s uklidňujícími vlastnostmi. Podívejme se na několik alternativních prostředků pro rychlou ejakulaci.

 • Vroucí vodu nasypte lžící chmelových kužene a lžíce matky. Trváme na bylinkách po dobu šesti hodin a pak násilím. Pivo doporučujeme třikrát denně za 1/2 šálku po celý měsíc.
 • Rozštěpte lžíci vinky se studenou vodou a udržujte na parní lázni po dobu 30-40 minut. Poté by měl být vývar odfiltrován a po dobu pěti dnů ráno a večer odebrán 10 kapek. Poté musíte trvat třídenní přestávku a opakovat léčbu.
 • 25 g kořenového lanýže nalijte vroucí vodu a vařte 30 minut. Jakmile se vývar ochladí, napněte ho a vezměte 1/3 šálku třikrát denně.
 • 10 g kořene kopyta nalijte sklenici vroucí vody a udržujte ve vodní lázni po dobu 30-40 minut. Bujón vezme jednu lžíci šestkrát v klepání, před každým jídlem.

Uvědomte si, že alternativní léky na léčbu rychlé ejakulace by měly být podány během jednoho roku, aby se dosáhlo trvalého terapeutického účinku.

trusted-source[12], [13], [14], [15], [16]

Přípravky pro rychlou ejakulaci

Přípravky pro rychlou ejakulaci se používají jako lék na časnou ejakulaci. Zvažme nejúčinnější léky, které jsou předepsány pacientům pro léčbu časné ejakulace.

 • Dapoksetin

Je to selektivní inhibitor krátkodobých účinků. Lék se používá k léčbě rychlé ejakulace u mužů ve věku 18 let. Droga prodlužuje sexuální styk 3-5krát. Účinek léku je založen na blokování receptorů mozku a absorpci serotoninu. Lék začíná působit 15-30 minut po podání a trvání jeho účinku na tělo od 2 do 3 hodin. Optimální účinek z užívání léku nastává během 30 minut až 2 hodin.

Hlavními indikátory pro užívání léku jsou léčba rychlé ejakulace. Dapoxetin je kontraindikován u pacientů s alergickými reakcemi na laktózu, s onemocněním jater a kardiovaskulárním systémem. Lék není povolen s léky, které se používají k léčbě deprese a některých antibiotik. Podrobné informace o interakci Dapoxetinu s jinými léky naleznete v návodu k léčbě nebo se poraďte se svým lékařem. Pokud jde o nežádoucí účinky, lék může způsobit nevolnost.

Dapoxetin je dostupný ve formě tablet, doporučuje se užívat lék jednou denně a až po konzultaci s lékařem. Před podáním léku se doporučuje kontrolovat krevní tlak. Pokud jsou indexy nízké, je zakázáno užívat Dapoxetin.

 • Erektilní

Léčivo užívané k léčbě erektilní dysfunkce a rychlé ejakulace. Zvláštností tohoto léku je to, že obnovuje schopnost těla prodloužit pohlavní styk a zlepšuje erekci. Lék je doporučen užívat 50 mg jednu hodinu před pohlavním stykem. Pokud není dávka dodržována, erektilie způsobuje řadu nežádoucích účinků. Kvůli léku může být bolesti hlavy, závratě, průjem, nevolnost, bolesti svalů a kloubů. K léčbě nežádoucích účinků musíte přestat užívat drogu a vyhledat lékařskou pomoc.

Lék je kontraindikován u lidí se zvýšenou citlivostí na složky léčiva. Pokud se vyskytnou příznaky předávkování, které jsou podobné vedlejším účinkům, je prováděna symptomatická léčba. Zvláštní péče je předepsána pacientům s kardiovaskulární chorobou, deformací penisu a leukémií. Užívání drogy může být předepsáno pouze lékařem s výběrem individuální dávky.

 • Konegra

Lék pro léčbu rychlé ejakulace a erektilní dysfunkce. Podle jeho principu působení je tento lék podobný výše uvedenému. Přípravek Konegra se užívá jednu hodinu před sexuálním účinkem, každá po 50 mg. Vzhledem k individuální snášenlivosti léčiv může být dávka zvýšena na 100 mg nebo snížena na 25 mg. Lék téměř nevyvolává nežádoucí účinky, s výjimkou bolesti hlavy, závratě, zhoršení zraku a křeče nosní dutiny.

Léčba je kontraindikována u pacientů s individuální nesnášenlivostí vůči léčivým látkám. Konegra je zakázán pacientům mladším 18 let. V případě nedodržení dávky je lékem pro léčbu rychlé ejakulace příznaky předávkování. Při předávkování je nutné provést symptomatickou léčbu.

Cure pro rychlou ejakulaci

Lék na rychlou ejakulaci je účinným nástrojem v boji proti časné ejakulaci, tj. Krátkému sexuálnímu styku. Podle statistik každý člověk alespoň jednou v životě, ale čelí problému rychlé ejakulace. Tento problém způsobuje nejen selhání v sexuálním životě, ale také ovlivňuje vztah mezi partnery a sebevědomí mužů. Pomáhat při léčbě rychlých ejakulačních léků a řada terapeutických postupů. Podívejme se blíže na to, jaká jsou léčba pro rychlou ejakulaci.

 • Sealeks

Lék na rychlou ejakulaci na rostlinné bázi. Sealex je biologicky aktivní přísada. Složení léku zahrnuje kořeny ženšenu, které zlepšují libido, extrakt z česneku pro posílení imunity a extrakt ze zeleného čaje pro vivacitu a tonizaci těla. Droga nejen pomáhá prodloužit pohlavní styk, ale také zlepšuje erekci, tj. Má dvojí účinek na mužské tělo.

 • Lidocaine

Anestetikum topického účinku, který je účinný se zvýšenou senzitivitou penisu glanů. Princip léku spočívá v tom, že snižuje prahovou citlivost a zabraňuje předčasné ejakulaci. Lidokain se aplikuje na hlavu penisu před pohlavním stykem, což snižuje citlivost na dotyk. Doba působení anestetika je 40-50 minut. Pro léčení rychlé ejakulace se lék uvolní ve formě aerosolu, který se běžně nastříká na pohlavní orgán.

 • Viagra, Levitra a Cialis

Drogy, které zvyšují schopnost a prodlužují sex. Léky poskytují muži několik plných dlouhých sexuálních akcí. Navzdory skutečnosti, že první čin bude rychlý, budou následné dlouhé, to znamená, že předčasná ejakulace bude zabráněna.

Nedoporučuje se kupovat léky samostatně pro léčbu rychlé ejakulace. Proto před nákupem musíte poradit se svým lékařem a zjistit všechny výhody a nevýhody tohoto léku. Navíc některé léky mají škodlivý účinek na lidské tělo, způsobují nežádoucí účinky a jsou uvolňovány pouze pro lékařské účely.

trusted-source[17], [18], [19], [20], [21], [22], [23], [24]

Jak se vyhnout rychlému ejakulaci?

Jak se vyhnout rychlému ejakulaci a prodlužovat pohlavní styk? Nejprve musíte určit příčinu rychlé ejakulace a musíte vyhledat lékařskou pomoc. Lékař provede diagnostiku a vyšetření k určení příčiny krátkého sexuálního styku a předepíše účinnou léčbu. Ale kromě užívání léků je prevence tohoto typu poruchy velmi důležitá.

 • Vést zdravý životní styl a vyhnout se stresu - toto je první pravidlo prevence předčasné ejakulace.
 • Jezte přírodní jídla a potraviny bohaté na zinek a hořčík.
 • Pravidelně cvičit, cvičit a být venku. To umožňuje zlepšit fungování všech systémů a orgánů těla a také pomáhá eliminovat nervové napětí, což je jeden z důvodů rychlé ejakulace.

Dodržování všech výše popsaných preventivních metod dává příznivou prognózu léčby. Upozorňujeme, že je nutné zabránit rychlé ejakulaci až po první epizodě. Vzhledem k tomu, že v některých případech psychická nálada před pohlavním stykem (nadměrná intoxikace, stres, intoxikace alkoholem, strach a tak dále) přispívají k erektilní dysfunkci a rychlé ejakulaci.

Pro prevenci jsou používány pouze psychologické metody, tedy žádné léky. Prevence provádí sexuální terapeut nebo psycholog. V některých případech se doporučuje metoda masturbace pro léčbu rychlé ejakulace. Velmi důležitá je lékařská interakce. Takže doba trvání ejakulace může být ovlivněna dříve přenášenými onemocněními nebo léky.

Rychlá ejakulace je problém pro každého muže v každém věku. Předčasná ejakulace je považována za onemocnění léčené psychologem, sexuálním terapeutem a urologistou. K dnešnímu dni se moderní lékařství naučil léčit rychlý pohlavní styk jak lékařsky, tak i psychologickými a fyzioterapeutickými metodami. Bez ohledu na příčinu problému by měla být léčena rychlá ejakulace, protože samotná nemoc nezmizí, ale naopak, postupuje a má patologickou formu.

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.