^
A
A
A

Prodloužení tricepsu ve svahu

 
, Lékařský editor
Naposledy posuzováno: 19.10.2021
 
Fact-checked
х

Veškerý obsah iLive je lékařsky zkontrolován nebo zkontrolován, aby byla zajištěna co největší věcná přesnost.

Máme přísné pokyny pro získávání zdrojů a pouze odkaz na seriózní mediální stránky, akademické výzkumné instituce a, kdykoli je to možné, i klinicky ověřené studie. Všimněte si, že čísla v závorkách ([1], [2] atd.) Jsou odkazy na tyto studie, na které lze kliknout.

Pokud máte pocit, že některý z našich obsahů je nepřesný, neaktuální nebo jinak sporný, vyberte jej a stiskněte klávesu Ctrl + Enter.

Budete potřebovat:

Bar a lavička.

Posiluje:

triceps

  • Počáteční pozice

Na levé lavici je hlava a záda přiléhající k lavici. Vezměte ruku v ruce, vzdálenost mezi rukama není větší než 16 cm a vytlačte ji, až se ruce úplně vyrovnají.

UPOZORNĚNÍ: Použijte pojištění, dokud nebudete zvyklíte na toto cvičení. Dlaně by měly hledět nahoru a krk je přímo nad hlavou.

  • Základní pohyb

Ohnite paže v loktech a spustí se příčník nad hlavou.

UPOZORNĚNÍ: Ramena a předloktí by měly zůstat nepohyblivá. Posuňte lištu podél polokruhové dráhy.

  • Konečná pozice

Opravte ho na chvíli a zvedněte příčku do původní polohy.

UPOZORNĚNÍ: Ujistěte se, že nepoužíváte příliš těžkou váhu. Během cvičení pijte spoustu vody - to je nezbytné pro růst svalů.

trusted-source[1]

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.