^
A
A
A

Push-up na fitbole: swing triceps

 
, Lékařský editor
Naposledy posuzováno: 19.10.2021
 
Fact-checked
х

Veškerý obsah iLive je lékařsky zkontrolován nebo zkontrolován, aby byla zajištěna co největší věcná přesnost.

Máme přísné pokyny pro získávání zdrojů a pouze odkaz na seriózní mediální stránky, akademické výzkumné instituce a, kdykoli je to možné, i klinicky ověřené studie. Všimněte si, že čísla v závorkách ([1], [2] atd.) Jsou odkazy na tyto studie, na které lze kliknout.

Pokud máte pocit, že některý z našich obsahů je nepřesný, neaktuální nebo jinak sporný, vyberte jej a stiskněte klávesu Ctrl + Enter.

  • Nejlepší způsob, jak vyčerpat ruce

Vyhoďte činky a vezměte si míč pro fitness. Položte se na podlahu a vezměte standardní pozici pro push-up, položte ruce na míč. Bez trhání rukou, pomalu se opřete o míč; Zastavte, když máte ramena několik centimetrů od povrchu míče. Pomalu v obráceném pořadí. Nejprve proveďte pouze 3 sady tří opakování a postupně postupujte na 5 přístupů. Takže triceps pumpujete rychleji, protože budete muset udržet míč v rovnováze a také ovládat pohyby dolů. Je lepší vyvíjet svaly než cvičení s lehkými váhami.

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.