Obecné informace o těle

Jak se slunit na slunci?

Mírné vystavení ultrafialovým paprskům je nejen užitečné, ale také nezbytné pro tělo. Ale v některých případech je opalování nebezpečné a dokonce i kontraindikováno, takže byste měli vědět, jak se slunit na slunci a chránit před různými komplikacemi.

Jak správně a rovnoměrně opalovat na slunci s bílou kůží

S nástupem léta se mnozí z nás začnou zajímat, jak krásné a důležité je, jak rychle se opalovat na slunci. Tato otázka neztratila svou významnost již dlouho, protože hladký čokoládový odstín pokožky na vrcholu popularity.

Je možné opalovat se měsíčním sluncem?

Každá dívka alespoň jednou, ale přemýšlela, jestli je možné slunit se měsíčně na slunci. A to není překvapující, protože velmi často kvůli změně klimatu je hormonální rovnováha rozrušena a menstruace začíná dříve a zanechává stopu pro ostatní.

Slunění: dobré, špatné

Léto je v plném proudu, takže otázka získání perfektního opálení je velmi důležitá. Zvažte hlavní doporučení a kontraindikace pro opalování.

Způsoby, jak účinně odstranit rozervené břicho po porodu: cvičení, obruč, obvaz

Po úspěšném narození zdravého dítěte se každá žena rozhodne, jak obnovit postava, jinými slovy, jak vyčistit břicho po porodu. Koneckonců je to na napnutém břiše, že jsou postiženy všechny důsledky porodu a porodu dítěte.

Zahalené vlasy v oblasti bikin: příčiny a opravné prostředky

Pseudofolikulitida (dermatitida vyvolaná vrozenými vlasy do kůže) je běžná zánětlivá patologie, charakteristická pro oblasti pokožky, na kterých jsou pravidelně mechanicky odstraněny vlasy.

Henna tetování

V současné době existuje módní tendence zdobit své tělo originálním designem. Jinými slovy, mnoho lidí je v pokušení získat tetování. Vzhledem k tomu, že módní změny a chutě každé osoby jsou nestálé, pak se ne každý rozhodne pro dlouhodobou "dekoraci" tetování.

Dráždění nohou po holení

Silné podráždění po holení na nohou se projevuje propláchnutím, svěděním, pustulózami. V tomto případě se musíte vzdát holení a jít na alternativní způsoby depilace.

Dráždění po holení v oblasti bikin

Téměř všechny ženy čelily potřebě zbavit se přebytečných vlasů. Oholení - co může být snadnější a rychlejší?

Dráždění po holení pod paží

K dnešnímu dni bylo vyvinuto velké množství různých kosmetických přípravků pro depilaci, ale jak ženy, tak muži dávají přednost časově testované metodě odstraňování chloupků - holení.

Portál iLive neposkytuje lékařskou pomoc, diagnostiku nebo léčbu.
Informace zveřejněné na portálu jsou pouze orientační a neměly by být používány bez konzultace specialisty.
Pečlivě si přečtěte pravidla a zásady webu. Můžete také kontaktovat.

Copyright © 2011 - 2020 iLive. Všechna práva vyhrazena.