^

Plastická chirurgie prsou

Krása ženského prsu je nyní prakticky kultivovaná, takže plast je dnes jednou z nejvyhledávanějších kosmetických operací. Plastická chirurgie prsou je chirurgická korekce tvaru a velikosti prsních žláz. Tento postup často řeší nejen estetické problémy, ale také psychologické, stejně jako problémy osobní seberealizace.

Rekonstrukce mléčných žláz po mastektomii

Rekonstrukce mléčných žláz po mastektomii se provádí za účelem obnovení vzhledu, ztráty objemu, velikosti a tvaru prsu.

Operace snižování prsu

Jednou z odrůd chirurgické korekce prsu je redukční mammoplastika, tj. Operace ke snížení prsních žláz.

Operace ke zvětšení prsních žláz

Struktura těla každé osoby je individuální a případy, kdy je nespokojenost s touto nebo tou částí těla, nejsou neobvyklé.

Masáž pro zvětšení prsou

Prsty jsou pýchou ženy. Ale existuje mnoho žen, které nejsou spokojené s velikostí prsou, chtějí je zvýšit, ale mají strach z plastů. V tomto případě masáž pomůže zvýšit mléčné žlázy.

Lipofilling mléčných žláz

Na konci 19. Století byl poprvé proveden postup, který se v moderní medicíně nazývá lipofilling mléčných žláz.

Zvětšení prsů: jak udělat prsa větší?

Proč si mnoho žen myslí o tom, jak udělat prsa větší? Protože prsa není jen žlázovým orgánem, je symbolem mateřství a ženskosti, krásy a přitažlivosti ženského těla.

Operace s deformacemi bradavkovitého komplexu

Deformity bradavkovitého komplexu zahrnují bradavku, hypertrofii bradavky, příliš velké průseky, deformaci areoly v trubicovité prsní žláze.

Zvětšení prsou (mastopexie)

Vynechání mléčných žláz je přirozený proces, který ovlivňuje ženský prsa po celý život. O přítomnosti ptózy mléčné žlázy je obvyklé mluvit v těch případech, kdy hladina bradavky klesne pod úroveň hrudního záhybu.

Komplikace po redukční mammoplastice

Redukční mammoplastika je poměrně rozsáhlá chirurgická operace, při níž jsou někdy odstraněny velké plochy tkání a celková plocha povrchu rány může být také významná.

Operace gynekomastie

Když velmi těžká hypertrofie prsní žlázy nejvíce bezpečný a spolehlivý provoz, je snížení mammoplasty s možností přenosu bradavky a dvorce, jako klapky kůže.

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.