^

Péče o kočku

Péče o kočku vyžaduje dostatečné povědomí o charakteristikách její podstaty a fyziologie. Ano, je to postava, protože každá kočka ji má a zvíře to neustále demonstruje - pomocí pohybů s ušima a ocasem. Majitelé domácích koček musí vzít v úvahu, že jejich domácí mazlíčci jsou dravci a lovci, a proto je třeba jim dát právo uplatnit přirozené vzorce chování tak či onak.

Dobrá péče o kočku - správné krmení, hygiena, sledování zdraví - umožňuje prodloužit přidělené 7-8 let života kočky na 16-18 let.

Kapky pro kočky od červů

Riziko infekce intestinálními parazity je vystaveno všem zvířatům. Proto je nutné tělo zvířat pravidelně čistit, i když v jejich chování neexistují žádné znepokojivé příznaky nebo cizoměra.

Probiotika pro zvířata

Probiotický Olin má několik výhod oproti jiným lékům této skupiny. Za prvé, je to jedinečná kompozice, která má příznivý účinek na organismus zvířete.

Tablety z červů pro kočky

Existuje mnoho veterinárních anthelmintických léků určených k ničení prakticky všech typů helminthů. Mezi nimi jsou tablety z červů pro kočky.

Kočky byly vynikající výživové

Nová studie vědců jistě bude zajímat majitelé koček a koček, neboť síla jejich mazlíček - důležitým aspektem nezbytné pro zdravotnictví, energetika a zvířecí silou, protože pečující majitelé budou mít zájem vědět, že jejich domácí zvířata jsou zdarma, aby svůj jídelníček a dobře orientuje v nutriční hodnotě produktů.

Povinná očkování pro kočky

Povinná očkování jsou očkování, která musí být udělána každé kočce v určitém čase svého života. Volitelné očkování jsou ...

Deset nejnebezpečnějších jedů pro kočku

V loňském roce došlo ve Spojených státech k více než 100 000 případům otravy zvířaty. Mnoho z nich bylo způsobeno látkami (které jsou s největší pravděpodobností ve vašem domě), které se vám mohou zdát absolutně neškodné.

Deset nejlepších doporučení pro péči o kočky

Začněme od začátku - kočky jsou vždy čisté. Nečistoty, toaletní náplně nebo domácí chemikálie by neměly kontaminovat tlapky.

Syndrom pádu: Chraňte svou kočku

Když přijde léto, mnoho majitelů zvířat radostně otevře okna, aby si užívali počasí. Bohužel zároveň, aniž by to věděli, ohrozily své živočichy.

Léčba a prevence blech u koček

Běžná kočka (Ctenocephalides felis) je nejčastějším parazitem na kůži kočky.

Klíšťata a blchy u koček: prevence, léčba a další problémy

S několika výjimkami se na Ukrajině objevují blchy a klokany společný problém, který se týká nás i našich koček.

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.