^

Zdraví

Obecné informace o mateřských znaménkách

Nebezpečné a nebezpečné změny v krtcích

Proč byste měli vědět, jak nebezpečné a nebezpečné změny v krtcích vypadají ? Vzhledem k tomu, že mateřské prsníky (melanocytární nevi) se nacházejí ve většině lidí, krtci jsou několika typů a mohou se lišit, a některé z nich zvyšují riziko vzniku tohoto typu rakoviny kůže

Moles: co můžete dělat a co nemůže?

Moles se nazývají omezené klastry v horní vrstvě pokožky melanocytů - speciálních buněk obsahujících ochranný pigmentový melanin. V souvislosti s mateřskými znaménky, které má každý člověk, vzniká mnoho otázek.

Dermatoskopie

Dermatoskopie je moderní metoda, která se používá k diagnostice různých neoplasmů na kůži bez nutnosti chirurgického zákroku.

Rodné znaménka u dětí

Skutečnost, že krtky mohou být nebezpečné, mnozí z nás slyšeli. Nicméně, stejně jako skutečnost, že s všemi mateřskými znaménky je třeba zacházet s velkou opatrností. To je důvod, proč mateřské znaménka u dětí není důvodem k obavám rodičů.

Příčiny vzhledu krtků

Obecně se připouští, že příčiny krtků na těle, které mohou vzniknout v některé z jeho oblastí, jsou pokryty benigním lokálním rozšířením melanocytů - dendritických buněk bazální vrstvy epidermis.

Co mám dělat, když poškozím mateřské znaménko?

Ačkoli v některých případech může poškození mateřského znamení způsobit vážné problémy, taková pravděpodobnost je spíše nízká, takže nemusíte paniky předem (ale neměli byste to nechat taky).

Kde mohu zkontrolovat krtky?

Moles jsou vrozené znaky na kůži, které se mohou během života měnit. Zvažte, kde zkontrolovat příznaky a jak zjistit příznaky jejich patologické degenerace.

Doktor podle znamení

Tyto pigmentované formace se nacházejí na kůži, v latině - dermis. A všechny problémy spojené s kůží, jak je známo, se zabývají speciální oblastí medicíny - dermatologie.

Histologie mateřské značky

Nejdříve musíte pochopit, jaká je histologie mole. Chcete-li jej provést, musíte provést speciální tkáňové testy, které se provádějí pomocí mikroskopu.

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.