Druhy krtků

Hraniční intradermální névus

Intraepidermální nebo hraniční névus je jednou z mnoha odrůd névusu, který má své vlastní odlišné vlastnosti a vlastnosti. Tento novotvar je malý, ale docela nebezpečný: má sklon k přerůstání a malignitě. 

Značka na labkách

Intimní mateřské znaménka je mnoho, ale jak je to bezpečné? Zvažte, jaké jsou nevi, důvody jejich vzhledu, známky malignity a způsoby léčby.

Plošné mateřské znaménka

Moles nebo nevi jsou k dispozici všem. Jedná se o benigní novotvary různých odstínů hnědé barvy. Jejich barva je poskytována melaninem, což je pigment nacházející se v melanocytech (kožních buňkách), z nichž jsou složeny nevi.

Konvexní mateřská znaménka. Co byste o tom měli vědět?

Konvexní znamení (nevus) je benigní novotvar na kůži. Z hlediska dermatologů, krtků a mateřských znamení mají podobné lékařské příčiny. V počátečním stádiu vývoje mole vypadá jako malá skvrna tmavé barvy na kůži.

Moles po spálení

Mole jsou pigmentace, obvykle oválné, které se objevují na povrchu kůže. Téměř všichni lidé mají toto vzdělání. Někteří mají v ostatních více - to vše závisí na našich vlastnostech pokožky.

Bílý halo kolem znamení

Často jsou tyto formace prostě poddruhů obyčejných nevi. Objeví se na kůži u krtků a později zmizí, aniž by na ně působily nějaký vliv.

Benící krtci

Na těle každého člověka jsou mateřské znaménka. V mnoha případech jsou to neškodné subjekty související s vrozeným nebo získaným jevem. Benící mříže se mohou objevit po celou dobu života člověka. Musí být pečlivě sledovány a nesmí být mechanicky poškozené.

Krtek pro století

Pokud zjistíte, že máte oko nad očima, doporučuje se, abyste okamžitě kontaktovali odborníka, který může zjistit, zda je pigmentované místo neškodným subjektem.

Moles ze slunce: je "sluneční láska" nebezpečná?

K mateřským znaménkům na těle má člověk vždy dvojnásobný vztah. Jednoduché roztomilé pigmentové skvrny jsou na jedné straně jedinečnou výzdobou jedinečnou jednotlivce.

Portál iLive neposkytuje lékařskou pomoc, diagnostiku nebo léčbu.
Informace zveřejněné na portálu jsou pouze orientační a neměly by být používány bez konzultace specialisty.
Pečlivě si přečtěte pravidla a zásady webu. Můžete také kontaktovat.

Copyright © 2011 - 2020 iLive. Všechna práva vyhrazena.