^

Zdraví

A
A
A

Zlomenina ve slabinách

 
, Lékařský editor
Naposledy posuzováno: 17.10.2021
 
Fact-checked
х

Veškerý obsah iLive je lékařsky zkontrolován nebo zkontrolován, aby byla zajištěna co největší věcná přesnost.

Máme přísné pokyny pro získávání zdrojů a pouze odkaz na seriózní mediální stránky, akademické výzkumné instituce a, kdykoli je to možné, i klinicky ověřené studie. Všimněte si, že čísla v závorkách ([1], [2] atd.) Jsou odkazy na tyto studie, na které lze kliknout.

Pokud máte pocit, že některý z našich obsahů je nepřesný, neaktuální nebo jinak sporný, vyberte jej a stiskněte klávesu Ctrl + Enter.

Zranění ve svalech je jedním z nejčastějších míst na lidském těle, kde je pravděpodobnost této choroby vysoká.

Jeho výskyt se často vyskytuje v důsledku hyperhidrózy - tendence k nadměrnému pocení. Je třeba poznamenat, že giprehydrosis v některých případech může sloužit jako důkaz přítomnosti dalších onemocnění, jako je tuberkulóza, vegetovaskulární dystonie atd.

Navíc vývoj tohoto druhu zánětu v přírodních záhybech pokožky může vést oděvy ze syntetických tkání, které mohou působit jako alergen.

Inguinální plenky se také objevují kvůli opotřebení nepříjemného oblečení nebo spodního prádla. Pokud jsou v oblečení nebo spodní prádlo drsné švy a tuhé vložky, vytvářejí konstantní tření v oblasti svalů.

Podráždění kůže v inguinální zóně může nastat v důsledku skutečnosti, že žena používá nepřirozené hygienické vložky. Navíc mohou také způsobit alergie.

Dokonce i malé fragmenty produktů těla mohou poskytnout vhodné podmínky pro šíření patogenních mikrobů, jako jsou houby Candida, streptokoky a stafylokoky. Proto velmi důležitou podmínkou, aby nedošlo k minimalizaci možnosti vyvolání zánětu kůže, je pečlivé dodržování pravidel osobní hygieny.

Je také důležité pečovat o udržování indexu tělesné hmotnosti v optimální poloze, protože s výraznou nadměrnou hmotností při chůzi se vnitřní povrchy stehen třejí proti sobě.

trusted-source[1], [2], [3]

Zlomeniny ve svazích u mužů

Podle převažujícího rozšířeného přesvědčení je vyrážka plenky kožní lézí, která se vyskytuje především u kojenců. Nicméně, plenky vyrážka u mužů je problém, že mnoho lidí čelí také v dospělosti. Třísla v lidském těle je jedním z nejčastějších míst, kde hrozí zvýšené riziko vzniku tohoto onemocnění. Muž třísla vzhledem k tomu, že především v oblasti třísla záhyby, může přijít do styku s výstupním otvorem močové trubice v penisu, je schopna zajistit optimální podmínky pro reprodukci kolonií různých patogenů. Za normálních okolností, v nepřítomnosti onemocnění, existuje určitá mikroflory, se přítomnost některých mikroorganismů jsou patogenní jen podmíněně, a dokonce i nutné. Nicméně, když se rovnováha posune, začíná získávat výrazné patogenní vlastnosti. Kromě toho tříselné záhyby jsou často vystaveny konstantní tření z oblečení, který se vyskytuje zejména tehdy, když jsou kalhoty nebo džíny jsou příliš těsné, a těsně přiléhají, a spodní prádlo z husté hmoty a hrubé šití. Také v rozkroku jsou přítomny ve velkém množství potu, stejně jako mnoho jiných žlázy, což v případě nedostatečné hygieny také přispívá k riziku opruzenin.

Intertrigo tříselné muži předpokládat, jak se zbavit tohoto problému, je třeba nejprve odstranit nebo alespoň minimalizovat nepříznivé účinky podráždění kůže faktorů v důsledku tření a eliminace bakteriálního prostředí může vzniknout v tříselných záhybech. Met je třeba také poznamenat, že kožní léze u mužů často má podobnosti s sportovce balení a projevy vlivu streptokoky nebo houby. Při stanovení nezbytných lékařských opatření je nutná přesná diagnóza. A to může udělat pouze kvalifikovaný lékař.

Plodnost pohlavních orgánů

Opruzenin genitálie, jejich vzhled může být v úzké souvislosti s tím, že osoba porušuje nebo nedostatečně dodržovat pravidla osobní hygieny. Následující podmínka může vyvolat výskyt genitálního podráždění a zánět opruzenin je často charakteristické pro konstantní tření z kožní tkáně vláken pevně příliš těsné, nepohodlné oblečení. Ať už jde o kalhoty, džíny nebo pečlivě spárované prádlo, zejména ze syntetických materiálů. Důvodem pro takovou intertriguitu je také použití nestandardních prášků, které mohou působit jako alergen při praní prádla. Navíc použití kondomů z latexu může být spojeno s alergickým faktorem.

V důsledku dlouhodobého působení tření a tlačné plochy styku s pokožkou je vývoj zánětlivé erupce, které následně při zvýšené vlhkosti způsobuje macerace kůže a kožních charakteristiku vlhkou oblast z opruzenin.

Plodnost pohlavních orgánů může doprovázet průjem inguinální zóny a oblasti této léze mohou pokrýt podsvětřený záhyb a šířit do boků. Podráždění a zánětlivé procesy podobné povahy, pokud nejsou léčeny, mohou předcházet vývoji některých závažnějších a závažnějších onemocnění. Zánětlivé a infekční onemocnění pohlavních orgánů ve většině případů začínají podobnými symptomy. Pokračujte v tom, pokud jsou pohlavní orgány označeny svěděním, podrážděním, doprovázeným pocity obecného nepohodlí, neměli byste váhat hledat lékařskou pomoc.

trusted-source[4], [5], [6]

Testikulární ejakulace

Testikulární dysfunkce je poměrně častá léze, která se vyskytuje hlavně u novorozenců a v dětství. Ve skutečnosti samozřejmě samé varlata nejsou podrážděny následným vývojem zvlhčujícího zánětu, ale především kůže šourku. K tomu dochází zpravidla kvůli nedostatečné péči a hygieně pohlavních orgánů chlapce. Některé matky zcela nesprávně věří, že pokud je dítě stále v plenkách, může ušetřit potřebu pokaždé zamést na umývání a následné otáčení dítěte. Moč po dlouhou dobu v kontaktu s velmi jemnou a citlivou pokožku dítěte, spolu s přehřívání pokožky, působí jako silný dráždivý a může způsobit zarudnutí, příčina bolesti a nakonec vede k tření při záhyby na varle sekcích objeví vlhký.

Je třeba poznamenat, že ne vždy sčervenalost nebo jakýkoli z uvedených změn v kožním stavu semenníků jednoznačně svědčí o skutečnosti, že existuje intertrigo varlat. V mnoha případech mohou být tyto příznaky maskovány jiným zánětlivým onemocněním nebo infekčním procesem. Pro zjištění skutečného důvodu a určení potřebné léčby je doktor schopen pouze. A matkám, že jejich dítě narůstá a rozvíjí se zdravě, je třeba pečovat o udržování pokožky v suchu a čistotě.

Čelní lalok šourku

Výskyt šourku má v mnoha případech nejjednodušší a snadno vysvětlitelné příčiny. Často vinnými v jejím vzhledu jsou příliš těsné kalhotky nebo příliš těsné kalhoty. Především takové oblečení zabraňuje přístupu ke vzduchu a větrání, což vede k přehřátí a způsobuje intenzivní pocení. Další nevýhodou v tomto ohledu je prodloužené odření perineální pokožky a toto se stává faktorem silného podráždění pokožky.

Silné pocení, zejména v noci, může mít šourku lišit kvůli výskytu plísňových infekcí. V tomto případě je vyrážka plenky doprovázena nepříjemným zápachem.

Při přítomnosti inguinálního perineálního nadměrného nadměrného pocení nejsou příčiny aktivního pocení a možný výskyt intertrigo na tomto pozadí zřejmé.

V tomto případě je při aktivním pocení a tvorbě vysoké vlhkosti kromě šourku zahrnut celý perineum, někdy i oblast konečníku.

Stejně jako v rozkroku opruzenin a opruzenin umístěny v rozkroku šourku často projevuje jako skvrny vlhkosti na oděvu, a vážnější stadiu nemoci, takže jsou větší velikosti. Ačkoli to může být příčinou nepohodlí a pochybností o sobě, posedlosti s tímto problémem, mnozí muži z nějakého důvodu nepohnali hledat lékařskou pomoc. Mezitím se všechna nezbytná opatření proti těmto nežádoucím účinkům se sníží v mnoha případech k základnímu dodržování pravidel osobní hygieny - ne méně než dvakrát denně na mytí mýdlem a vodou několik dní. Také potřebujeme zdravý přístup k výběru spodního prádla a oděvu, s výjimkou syntetických materiálů, pokud je to možné. Je také důležité sledovat pro udržení tělesné hmotnosti v ideální váhu, protože obezita - jedna z hlavních příčin nadměrné pocení a souběžného rozvoje kožních lézí, včetně opruzenin šourku. Ale především s negativními změnami stavu kůže je nutné se poradit s dermatovenerologistou.

Zlomenina na penisu

Jednou z příčin tohoto jevu nepříjemné jako opruzenin na penis patří člověku po močení splnění určitého množství moči ve formě jeho poslední kapky zůstávají na spodní prádlo. Jak pečlivě pečlivě nehýbejte, ale jsou přítomny tak či onak. Čerstvá moč má neutrální vlastnosti, ale po určité době za vysokých teplotních podmínek je uvedeno v rozkroku tvorba bakteriodnoy média. Intenzivní množení bakterií je důvod, proč je nepříjemný zápach, jsou aktivní složky obsažené v moči a potu vlhkosti Podráždění kůže na penisu, které, pokud nejsou vhodná opatření s sebou nese vývojem zánětlivého procesu a následné tvorbě opruzenin.

Celý den se na penisu vytvoří určitá vrstva smegmy a moči, která, pokud není promyta, pokrývá pokožku lepivým povlakem. Ve skutečnosti však v mnoha případech během dne není možné provádět potřebné hygienické postupy. Proto je potřeba zajistit opatření pasivní intimní hygieny, pokud je to možné. Především to naznačuje, že byste měli upřednostňovat spodní prádlo vyrobené z materiálů, které mohou snadno absorbovat vlhkost. Díky tomu je zajištěna dobrá cirkulace vzduchu, která pomáhá udržovat optimální teplotu, při níž je pravděpodobnost, že je pokožka zakázána, nízká. Ideální volbou v tomto ohledu je bavlna. Lněné prádlo z přírodní bavlny nebo její obsah lze snadno umýt a v krátké době vyschnout. Syntetické materiály v prádle jsou nepřijatelné, protože způsobují tření pokožky a narušují proces výměny tepla a mohou působit také jako alergeny.

Únava na penis, stejně jako mnohé další kožní problémy na intimních částech těla se mohou objevit v důsledku nedbalého postoje k otázce osobní hygieny člověka. K udržení mužského zdraví chlapec potřebuje od dětství pochopit skutečnost, že pohlavní orgány by měly být udržovány čisté.

Co je třeba zkoumat?

Jak zkoušet?

Kdo kontaktovat?

Léčba vyrážky plenky v svalstvu

Vzhled vyrážky inguinální plenky je častější u mužské části populace, což se vysvětluje nedodržováním intimní hygieny a vlastností struktury. Zánět s ostře načrtnutými okraji často obsahuje pustuly a vezikuly, což naznačuje přítomnost patogenní mikroflóry. Silný sex trpí plenovou vyrážkou s nadměrnou tělesnou hmotností, zvýšeným pocením, zatímco nosí syntetické a těsné spodní prádlo, jak dokazuje zánět kůže šourku. Diabetes mellitus, inkontinence a další problémy zvyšují riziko vyrážky plenky.

U žen se dermatitida rozvíjí především v záhybech břicha a pod prsními žlázami. Zánět v inguinální zóně je patrný v důsledku těsného, syntetického oděvu, promiskuitního sexuálního styku a nadšení pro různé detergenty. Intimní deodoranty, nadváha jsou také provokativní vzhled zánětlivého procesu. Únava dospělých žen otevírá cestu k vagině pro patogeny, které způsobují hnisavé vředy, praskliny a erozi.

Stejně jak to zní, léčba vyrážky plenky v svalovině v počátečním stádiu spočívá v tom, že se pokožka umyje vařenou vodou a následuje sušení. Doporučujeme používat lékařské výrobky pouze po konzultaci s odborníkem. Léky jsou předepsány pro následující účely:

  • potlačení hub a patogenní flóry;
  • zajistit účinek sušení a zabránit šíření patologického zaměření;
  • odstranění zánětu a odstranění pustul, vředů a eroze.

Léčba vyrážky plenky zahrnuje použití roztoku furacilinu a manganu s povinnými vzduchovými lázněmi. Pomáhá odstraňovat houby a další mikroorganismy z Teimurovy pasty a dětský krémový desitin zabíjí nepříjemný zápach. Po řadu let byl bramborový škrob použit jako prášek.

Léčba vyrážky plenky s prasklinami a pustulami vyžaduje mazání patologické oblasti masti s obsahem zinku, klotrimazolu, lakortenu, ale z použití mýdla by mělo být zlikvidováno.

Takže plenka vyrážka v slabinách, ačkoli zaujímá jedno z prvních míst ve frekvenci případů této nemoci s touto lokalizací, není obtížné se chránit před ní. Proto musíte nosit pouze pohodlné přírodní prádlo, dodržovat osobní hygienu a snažit se udržet si optimální hmotnost.

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.