^

Zdraví

Zotavení po chemoterapii

, Lékařský editor
Naposledy posuzováno: 19.10.2021
Fact-checked
х

Veškerý obsah iLive je lékařsky zkontrolován nebo zkontrolován, aby byla zajištěna co největší věcná přesnost.

Máme přísné pokyny pro získávání zdrojů a pouze odkaz na seriózní mediální stránky, akademické výzkumné instituce a, kdykoli je to možné, i klinicky ověřené studie. Všimněte si, že čísla v závorkách ([1], [2] atd.) Jsou odkazy na tyto studie, na které lze kliknout.

Pokud máte pocit, že některý z našich obsahů je nepřesný, neaktuální nebo jinak sporný, vyberte jej a stiskněte klávesu Ctrl + Enter.

Obnova po chemoterapii je nuceným opatřením pro tělo, protože po tomto postupu je velmi oslabeno.

Monitorování celkového stavu je nezbytné. Protože pacienti s diagnózou rakoviny jsou vyčerpáni nejen duševně, ale i fyzicky. Pokud jde o všechny metody obnovy, budeme diskutovat níže.

trusted-source[1], [2], [3], [4], [5], [6], [7], [8], [9]

Obnova těla po chemoterapii

Pevná regenerace po chemoterapii je hlavním úkolem fytoterapie. Faktem je, že pacient, který byl diagnostikován se zhoubným nádorem, je ovlivněn nejen fyziologickými, ale i psychologickými faktory. Tito lidé potřebují podporu.

Po ukončení chemoterapie je nutné úplné zotavení těla. Je dosaženo pomocí doprovodného bylinného léčiva. Tento typ terapie může ulehčit život člověka a často ho zachraňuje v kritických situacích.

Jednotlivé doprovodné bylinné léky mohou prodloužit život pacientů po mnoho let. Čím dříve začíná obecný kurz, tím rychlejší budou první výsledky. Osoba se potýká s obtížným úkolem, je třeba zcela obnovit tělo. A v tomto případě je to otázka každé buňky a orgánu. Neexistuje žádný způsob, jak to zpomalit, je tu těžká cesta. Proto je důležité obnovit po chemoterapii okamžitě začít, aby se zmírnila současná situace.

Projít regenerací těla po chemoterapii by měla být pod přísným dohledem zkušených lékařů. Protože chemoterapie značně oslabuje imunitní systém a obecně lidské tělo. Stává se obtížnější bojovat s infekcemi, takže okamžitě zahajte léčbu.

Tento proces se zpravidla uskutečňuje jak pod vedením lékařů, tak v sanatoriu. Je důležité dělat všechno v duchu, protože v utlačovaném stavu ducha nebude účinnost. Kromě fyzioterapie lze doporučit také kurzy psychologické korekce. Protože odolnost proti stresu pomáhá posílit tělo jako celek.

Důležitými obnovovacími procesy jsou mír a řádná denní rutina. Postupy musí být provedeny v určitou dobu, aby měly účinek. Je užitečné provádět cvičební terapii. Je nutné jíst správně, aby se posílila imunita a normalizovala činnost střeva, protože chemoterapie významně poškozuje mikroflóru.

Dokonalé vhodné a léčebné koupání, koupání s jódovanou vodou a aromaterapie. Ve skutečnosti je složitý postup vymáhání. Výběr je však výlučně u ošetřujícího lékaře. Každý má individuální organismus. Obnova po chemoterapii by měla být komplexní.

Obnova v sanatorii po chemoterapii

Doporučuje se provést rekonvalescenci v sanatorii po chemoterapii. Je zde poskytována komplexní péče o pacienty. Navíc je vše ovládáno a to pomáhá rozvíjet životní dovednosti v určitém režimu.

Mnoho sanatoria vyvíjí speciální programy rehabilitace pro pacienty. Kromě toho existují také kurzy psychologické podpory. Koneckonců, během tohoto období musí člověk pomoci na emocionální úrovni.

Takže dobré sanatorium v tomto ohledu je mnoho. Jedním z nejlepších svého druhu je sanatorium Istra u ruské prokuratury. Poskytují vysoce kvalifikovanou péči a rozvíjejí individuální kurzy pro potírání důsledků chemoterapie.

Sanatorium "Vasilevsky", které se nachází v republice Tatarstan, má také potřebné služby. Ale všechny nepochybně nejlepší rehabilitační centra jsou ty, které se nacházejí v Izraeli. Centrum rakoviny Izraele tedy provádí nejen diagnózu a léčbu rakoviny, ale také poskytuje úplný průběh zotavení po těchto postupech. Po zotavení z chemoterapie hraje důležitou roli při oživení osoby.

Přípravky k regeneraci po chemoterapii

Všichni lékaři onkologové doporučují léky na zotavení po chemoterapii. Samozřejmě, jedno léčení nemůže udělat. Potřebujeme celou řadu opatření, která pomohou osobě získat tvar.

Nejběžnější léčbou je použití antihypoxantů, steroidů a nesteroidních protizánětlivých léků. Kromě toho byste měli užívat léky proti bolesti, stejně jako vitamíny a antioxidanty. Všechno se odehrává v určitém pořadí a závisí na blahu člověka.

Mezi hlavní léky používané jsou Dienai, Ti-San, Midivirin a Chondromarin. Všechny se vyznačují jedinečnými skladbami. Díky tomu získává lidské tělo fragmenty DNA. Tato látka je primárně absorbována nemocnými buňkami. Takže se postupně obnovují přirozené mechanismy.

Existuje obnovení bariérových funkcí. Imunita se může zvýšit, což mu umožňuje bojovat s infekcemi. V srdci každého stimulanta je smrt leukocytů. Léčiva aktivně potlačují chronický zánět, obnovují metabolismus a potlačují autoimunitní onemocnění. Použijte tyto léky pouze se svolením lékaře a určitou mírou. Po zotavení z chemoterapie vyžaduje individuální přístup.

Obnova krve po chemoterapii

Zvláštní význam má obnovení krve po chemoterapii. Protože ukazatele krve by měly být vždy normální. Patří k nim leukocytový vzorec, biochemie, obecná analýza a ESR. Díky těmto údajům můžete zjistit, zda je terapie účinná nebo ne. Přirozeně pozorují obecný stav pacienta.

Nejčastějším vedlejším účinkem chemoterapie je poškození krve. Ale to je jen odhaleno včas. Pokud by se člověk mohl vyrovnat s první fází, pak se musí přesunout do další fáze, která se nazývala "skrytými jevy".

Pacient může být trýzněn otokem, nekrózou, infiltrací, destrukcí epiteliální vrstvy trávicího traktu a podobně. Během těchto procesů zemřou erytrocytové klíčky kostní dřeně. Účinná regenerace krve může v tomto případě sloužit jako transfúze. Dále se provádí transfúze hmoty trombocytů a erytrocytů. V některých případech se také používá transplantace kostní dřeně. Postupy jsou poměrně komplikované, protože nejmenší infekce virem může vést k životnímu utrpení.

Existuje řada léků, které mohou mít pozitivní účinek na obnovení krve. Takže jsou to Sorbifer Durule, Ferrum Lek, Totem, Filgrastim, Neupogen a Leucogen.

 1. Sorbifer Durules je antineemická léčiva. Jak víte, železo je nepostradatelnou součástí těla. Díky tomu se vytváří hemoglobin a oxidační proces probíhá v živých tkáních. Durule je technologie, která pomáhá postupně uvolňovat účinnou látku, jmenovitě ionty železa. Lék se užívá interně na 1 tabletu 1-2 krát denně. Pokud pacient trpí anémií nedostatku železa, dávka se zvýší na 3-4 tablety denně ve dvou rozdělených dávkách. Vezměte lék po dobu 3-4 měsíců. Léčba pokračuje až do dosažení optimální hladiny hemoglobinu.
 2. Ferrum Lek je také jedním z antineemických léků. Ve svém složení je železo ve formě komplexní sloučeniny hydroxidu polymethyltosátu. Komplex je stabilní a ve fyziologických podmínkách nevylučuje ionty železa. Vezměte přípravek během jídla nebo ihned po něm. Žvýkací tablety lze polykat celé nebo žvýkat. Denní dávka léčiva může být rozdělena do několika metod. Obecně platí, že dávkování a trvání léčby závisí pouze na stupni nedostatku železa. Lék je dodáván ve formě tablet a sirupu. Dospělí mohou v závislosti na léčbě užít 1-2 dávky.
 3. Totem je komplexní přípravek, který obsahuje stopové prvky. Zahrnují měď, mangan a železo. Droga je předepsána pro anémii s nedostatkem železa, bez ohledu na její původ. Navíc jako preventivní lék proti anémii, zejména u rizikových lidí. Jsou to těhotné ženy, ženy v plodném věku, dospívající, děti, ale i starší lidé. Aplikujte jednu ampulku rozpuštěnou v dostatečném množství kapaliny. Dávkování a trvání léčby je předepsáno lékařem, je nutné jasně dodržovat jeho pokyny. Obvykle dospělí užívají 2-4 tobolky. Doba léčby je obvykle 3-6 měsíců.
 4. Filgrastim se používá k omezení trvání a snížení výskytu febrilní neutropenie u pacientů, kteří dostávají chemoterapii. Dávkování je individuální v závislosti na stavu pacienta. Obvykle se lék používá podle standardní schématu, 5 μg na 1 kg tělesné hmotnosti jednou denně. Léčba se podává v dávce 5 až 12 μg na 1 kg tělesné hmotnosti. Léčbu lze podat, dokud není množství neutrofilních granulocytů normální. Doba trvání léčby obvykle nepřesahuje 2 týdny.
 5. Neupogen - lék určený ke snížení trvání febrilní neutropenie. Potřeba hospitalizace a antibiotik po ukončení chemoterapie. A to neovlivňuje výskyt horečky nebo infekčních onemocnění. Použití samotného léku nebo komplexu aktivuje buňky hematopoetických progenitorů v periferní krvi. Léčba by měla být podána denně intravenózně na 5% roztoku glukózy. To se provádí, dokud počet neutrofilů nedosáhne očekávaného minima. Lék by měl být podáván jednou denně. Dávkování je předepsáno ošetřujícím lékařem. Infúze obvykle začíná 24 hodin po ukončení chemoterapie.
 6. Leukogen je stimulátor leukopoézy. Zvyšuje počet leukocytů v krvi během leukopenie. Lék je nízkotoxický a nemá kumulativní vlastnosti. Používá se jako stimulant leukopoézy u leukopenie, která vznikla na pozadí radiace nebo lékové terapie maligních novotvarů. Denně je nutné pít 1 tabletu 3-4 krát před úplným zotavením leukocytů v krvi. Obvykle tento proces trvá 5-7 dní. Pokud dojde k přetrvávající leukopenii, pak 2-3 týdny.

Časem se aktivace autoimunního procesu již vyskytuje. To také zhoršuje zničení kostní dřeně. Protože tělo nemůže odolat infekci. To naznačuje, že zotavení z chemoterapie by mělo být okamžité.

Obnova jater po chemoterapii

Důležitým kritériem je obnovení jater po chemoterapii. Faktem je, že metabolismus přímo závisí na funkčních a rezervních schopnostech všech orgánů a tkání.

Játra, ledviny, kůže a střeva odstraňují z těla produkty dezintegrace a metabolismu. Samotná hepatická tkáň je hlavním místem působení pro zpracování a odstraňování škodlivých látek z těla. Proto jiná léčiva, která je podávána chemoterapií, prochází játry, čímž ji poškozuje.

Přímý účinek léčiv na tento orgán se vyvíjí pod vlivem účinné látky nebo jejího metabolismu. Co se týče nepřímých účinků, všechno se zde děje pod vlivem doprovodných účinků, které jsou jim způsobeny v těle.

Abyste účinně obnovili játra, musíte používat určité léky. Tito zahrnují Legalon, Essentiale, Hepatamin, Ovesol a Resalut Pro.

 • Legalon. Přípravek obsahuje extrakt jemného bodláka. Má silný hepatoprotektivní účinek a zlepšuje intracelulární metabolismus a trávení. Navíc tento lék stabilizuje membránu hepatocytů. Aplikujte přípravek Legalon k léčbě onemocnění jater a k zajištění rychlého terapeutického účinku. Léčba podporuje vazbu volných radikálů a snižuje zánět v játrech. Dávkování je předepsáno lékařem.
 • Essentiale. Jedná se o komplexní přípravek, který obsahuje fosfolipidy. Pomáhají zlepšovat stav buněčných membrán, kyseliny pantothenové, nikotinamidu a vitamínů B a B6. Léčba se často používá jako léčba chronické a akutní hepatitidy, nekrózy jater, cirhózy a poškození toxickými orgány. Vezměte 2 tobolky třikrát denně.
 • Hepatamin. Jedná se o produkt živočišného původu, který se doporučuje pro akutní a chronické poškození jater. Navíc je účinný při obnově funkce jater. Vezměte lék, který potřebujete 1-2 tablety 15 minut před jídlem, třikrát denně.
 • Ovesol. Jedná se o celý komplex výtažků z ovesných semen, listů máty peppermint, květy nemorální, mladé trávy a kořenů kurkuma. Tento léčivý přípravek má detoxikační účinek, eliminuje stagnaci žluči a obnovuje odtokovou funkci žlučovodů. Vezměte lék, který potřebujete 15-20 kapek dvakrát denně před jídlem.
 • Resalute Pro. Vyrábí se na bázi sójových bobů. Kompozice také obsahuje esenciální fosfolipidy Gepaprotector. Lék je předepsán pro léčbu chronických onemocnění jater. Resalute Pro navíc obnovuje funkce jaterních buněk a jejich strukturu. Vezměte lék 2 kapsle třikrát denně před jídlem.

Proces obnovy jater je dlouhý. Je nutné jíst a pít správně léky, které podporují funkčnost tohoto těla. Po zotavení z chemoterapie je komplexní proces.

Jak obnovit imunitu po chemoterapii?

Víte, jak obnovit imunitu po chemoterapii? Podmíněně patogenní flóra po chemoterapii je schopna získat patogenní vlastnosti. Přirozeně se na pozadí úplné intoxikace organismu mění také životní podmínky virů a bakterií.

Pokud je po chemoterapii vysoká teplota, nejpravděpodobněji tělo šíří infekci. Existuje velké riziko sepsy způsobené léky.

Protinádorová antibiotika mají pozitivní vliv na imunitu. Jsou schopni bojovat s infekčními nemocemi, zejména virovými, bakteriálními nebo houbovými. Protože není nutné vyloučit a exacerbovat počáteční infekci. Může svobodně dosáhnout a sepse.

Perfektní náhradní léky jsou panavir, tsikloferon, neovir, poludan. Je třeba poznamenat jejich příznivý účinek na lidské tělo.

 • Panavir je lék se širokým spektrem účinku. Chrání buňky těla před vniknutím virů a je schopen zabránit jejich reprodukci. Lék je používán ve formě gelu pro topickou aplikaci a roztok. Ampule s obsahem 1 ml, 2 ml a 5 ml. Dávkování je předepsáno lékařem.
 • Cykloferon. Tento lék patří imunomodulačním a antivirovým činidlům. Používá se jako součást komplexní terapie pro herpetickou infekci, sekundární imunodeficitu a také pro obnovu imunity obecně. Použijte lék jednou denně před jídlem. Přesná dávka je předepsána ošetřujícím lékařem.
 • Neovir je induktor syntetického interferonu s nízkou molekulovou hmotností. Odkazuje na třídu akridinonů, která má protivirové, protinádorové a imunostimulační účinky. Aplikujte ho na obnovu imunity, hepatitidy B a C, léčbu HIV, roztroušenou sklerózu a další nemoci. Je nutné užívat jednu tabletu jednou za 48 hodin.

V každém případě je třeba poradit se s lékařem. Koneckonců, jen on na základě hlavních znaků, může pochopit, co zotavení po chemoterapii je nutné pro určitou osobu.

Zotavení po chemoterapii s bylinkami

Co by mělo být zotavení po chemoterapii s bylinkami a může být použita tato metoda? Především je třeba věnovat pozornost aloe. Přípravky, ve kterých je tato rostlina obsažena, měly vždy schopnost inhibovat metastázy a dokonce až 60%.

Pokud kombinujete chemoterapii a léčbu aloe, pak může být hlavní uzel inhibován. Tato rostlina má obecně vynikající léčebné vlastnosti. Zvláště pokud se dotýká sliznice. Obecně platí, že tato rostlina aktivně bojuje proti nádorům v žaludku, děloze, střevech a vaječnících.

Chcete-li si sami připravit léčebný přípravek, stačí, abyste si vzali listy aloe, projděte masírovací stroj a vytlačte šťávu. Poté je to vše nalita vodka v poměru 1: 8 a vzala jednu čajovou lžičku 3-4krát denně před jídlem.

Plantain má také dobré obnovovací vlastnosti. Normalizuje sekreční a motorický proces trávicího traktu. To také slouží k léčení tkání. Přípravky obsahující tuto rostlinu jsou schopny v rané fázi ovlivnit nádor.

Velké pomáhá a kal. Zabraňuje růstu nádoru kvůli velkému počtu mikroelementů, které do něj vstupují. Koneckonců, mají pozitivní vliv na složení krve jako celek. Meduinitsa zkříží krev. Stejná nemovitost má: čekanka, pelyněk a mravenci vesolistní.

Je však nutné si uvědomit, že před zahájením rekonvalescence po chemoterapii pomocí alternativní medicíny stojí za konzultaci s lékařem.

Jak obnovit žíly po chemoterapii?

Mnoho pacientů má zájem o to, jak obnovit žíly po chemoterapii? Faktem je, že po tomto procesu se žíly začnou skrývat hlouběji od povrchu. Při zavádění lékařsko-rekreačních injekcí proto mohou vzniknout problémy.

Na těle se začínají vytvářet modřiny kvůli neúspěšným pokusům dostat se do žíly. Poté se to vše změní na hnědé skvrny, které mají schopnost oloupat a svědit. Používáte-li masti, může způsobit alergické reakce.

Žíly po chemoterapii budou postupně obnovovány samy. Tento problém se však projeví vždy, když potřebujete provést testy nebo alternativně použít kapátka. Alternativní medicína v tomto případě doporučuje použití vodokompresních, plantej nebo kapustnatých listů.

Někdy se při zavádění léků může vyskytnout oddělení nebo ztráta vnitřních tkání. V tomto případě musíte zadat anestetikum. Po chemoterapii se doporučuje lubrikovat žíly pomocí masti Vishnevsky nebo Alazol. Obecně platí, že zotavení po chemoterapii by mělo být komplexní a zaměřené na zlepšení stavu celého organismu.

Renální rekonvalescence po chemoterapii

Nejtěžším procesem je obnovení ledvin po chemoterapii. Vzhledem k tomu, že je často toto všechno doprovázeno nezdravým zvracením a průjem. V tomto případě může tělo "dostat ven" mnoho užitečných látek, které jsou nezbytné pro normální fungování ledvin a nadledvin.

Po uplynutí určité doby se může vyvinout selhání ledvin. Proto musí duodenum převzít veškerou hlavní práci ledvin. Bez chloridu sodného, který vede spolu s průjmem, nadledviny přestávají uvolňovat hormony. Tento stav je charakteristický pro akutní stadium chemického onemocnění.

Chcete-li obnovit ledviny, musíte se uchýlit k lékům. Nejlepším svého druhu jsou například Trinefron, Nephrin, Kanefron, Nephrofit.

 • Trinefron používá při chronické cystitidy, urolitiáza, nefroptóza abnormality močových cest a obnovit funkci ledvin jako celku. Vezměte potřebný přípravek 1 kapsle dvakrát denně.
 • Nephrin. Lék určený k obnovení funkce ledvin. Dále je lék schopen zvýšit účinek lékové terapie. Lék má jedinečnou kompozici. Užívá Nephrin jednu čajovou lžičku jednou denně před jídlem.
 • Kanefron. Lék, který má silný protizánětlivý a protizánětlivý účinek. Široce používán v urologii. Kanefron se používá k základnímu léčení nebo v kombinaci s jinými léky pro osoby s akutními a chronickými faktory infekčních onemocnění ledvin. Aplikujte lék 2krát denně na 1 tabletu.
 • Nefrofit. Jedná se o léčivou sbírku, která obsahuje složky zeleniny. Produkt má silný diuretický účinek. Nefrofit se používá k léčbě pacientů se zánětlivými onemocněními močových cest a ledvin. Může být také použit jako monoterapie v závislosti na závažnosti a povaze onemocnění. Přípravek by měl být používán jako tinktury. Několik polévkových lžiček naplněné 500 ml vroucí vody a infuze. Použijte výrobek, který potřebujete, pouze na radu lékaře.

Tak se všechny procesy v těle postupně začínají rozbít. A to vše může vést k úplnému selhání ledvin. Proto je nutné sledovat jejich funkce. Tento proces je docela aktivní a pro každého pacienta. Obvykle se používá resorpce kanálu, glomerulární filtrace, stejně jako prevence renálních infekcí a tvorby uretových kalkulů. Přístup k tomuto problému se zvláštním postižením, protože zotavení po chemoterapii ledvin je jedním z nejdůležitějších.

Jak obnovit žaludek po chemoterapii?

Lidé, kteří měli rakovinu, se obávají, jak obnovit žaludek po chemoterapii? Samozřejmě, tato otázka je zajímá. Protože celé tělo je podrobeno úplnému zotavení.

Poruchy žaludku a střev jsou velmi patrné. Protože každý den musíte bojovat s průjmem a zácpou. Dokážete překonat střevní dysfunkci pomocí léčivých bylin. Z zácpy pomáhá zbavit se vývarů z krávy, senny, anýzu a fenyklu. Pokud potřebujete odstranit průjmy, pomůže vám to odvar z houbovitého rohu, kořenu a bažiny.

Pro rychlé zotavení těla je nutné ho zbavit mrtvých maligních buněk. V tomto případě vám pomůže hojný nápoj. A potřebujete použít nejen vodu, ale i vývary horského popela a dogrose. Doporučuje se vypít 2-3 šálky bobulové šťávy každý den.

Nádherné léky jsou Bifidumbacterin, Linky, Bactisubtil, Actovegin a Omeprazol. Pokud jde o jejich užitečné vlastnosti, bude řečeno o něco nižší.

 • Bifidumbacterin. Jedná se o probiotikum, které má ve svém složení speciálně připravené kolonie mikroorganismů. Vyrábějí produkt ve formě prášku a svíček. Zasloužil si široké použití ve formě prášku. Takže v jednom sáčku obsahuje přibližně 500 milionů mikroorganismů, stejně jako 0, 85 gramů laktózy. Pokud jde o dávkování, poraďte se s lékařem.
 • Linex. Tato droga se vztahuje také na probiotika. Je na seznamu nejpoužívanějších léků na světě. Ve složení Linuxu existují tři typy mikroorganismů - bakterie, které obývají střeva jakékoli zdravé osoby. Mikroorganismy jsou schopny korigovat mikroflóru a léčit dysbakteriózu. Měli byste užívat 2 tobolky třikrát denně.
 • Bactisubtil. Probiotikum obsahující spory mikroorganismů, které se nacházejí ve zdravém lidském střevě. Použijte lék na dysbiózu, ke které dochází při ozařování nebo chemoterapii. Chcete-li dosáhnout pozitivního účinku, musíte jednu kapsli užívat 3-6krát denně. Vše závisí na složitosti případu.
 • Actovegin. Cévní prostředky pro obnovení funkcí žaludku. Často lék předepisuje vstup po chemoterapii. Obnoví nádoby žaludku a normalizuje svou práci jako celek. Aplikujte přípravek Actovegin 1-2 tablety třikrát denně.
 • Omeprazol. Lék má širokou indikaci onemocnění horního gastrointestinálního traktu. Tato léčiva je předepisována dospělým, jako obnovení funkcí žaludku, stejně jako pro komplexní léčbu aktivní fáze peptického vředu. Vezměte 1-2 tablety denně. Dávka je vypočtena ošetřujícím lékařem.

Diuretika urychlují proces vylučování všech škodlivých buněk z těla. Toto je usnadněno použitím vývarů z kořene pšenice a přesličky na poli. Symptomy intoxikace těla dobře odstraňují odvar z chaga. Pro snížení tohoto účinku je možné a běžné aktivní uhlí. K tomu musíte vypít 12-15 tablet. Existují bylinky, které při vaření umožňují odstranit velké množství hlenu. Mezi ně patří angelica, lněné semínko, cetrarium a marshmallows. Použití těchto nápojů umožňuje odstranit z těla všechny škodlivé toxiny, které tam zůstaly po zavedení protinádorových léků a buněčné smrti. Obnova po chemoterapii vyžaduje pečlivé sledování ošetřujícím lékařem.

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.