Typy a příznaky diabetu

Diabetes mellitus typ LADA

Jak bude odůvodněno přidělení jiného typu diabetu, klinická praxe bude ukázat, ale problémy spojené s touto patologií jsou neustále diskutovány odborníky v oblasti endokrinologie.

Co ubližuje diabetes typu 1 a typu 2?

V případě diabetes je endokrinní patologie spojená s porušením nejdůležitější energie substrátu homeostázy v těle - glukózu, různé lokalizace bolesti diabetu nastat jeho komplikací v důsledku prodloužené hyperglykemie

Svrbení kůže u diabetes mellitus typu 1 a typu 2

Svědění může být silné, otravné. Někdy se stává nesnesitelným a prakticky přivádí člověka k nervovému napětí.

Symptomy diabetu

Symptomy diabetes mellitus se projevují dvěma způsoby. Důvodem je akutní nebo chronický nedostatek inzulínu, který může být absolutní nebo relativní.

Trofické vředy u diabetu

Trofické vředy diabetu - patologický stav zastavení v této patologii endokrinního systému, který se vyskytuje na pozadí periferních nervů, cév, kůže a měkkých tkání, kostí a kloubů, a projevuje akutními a chronickými vředových vad, poškození kostí-artikulární, hnisavých nekrotická a gangrenózní ischemických procesů.

Diabetická retinopatie

Diabetická retinopatie - primární léze s mikroangionatiya precapillary tepének, kapilár a žilek postkapilárních s možným zapojením větších ráží plavidel.

Diabetes insipidus ledvin

Diabetes insipidus ledvin zahrnuje polyurie, polydipsii a neschopnost ledvin soustředit moč.

Symptomy diabetické neuropatie

Tunelové neuropatie jsou primárně spojeny nejen se sníženým zásobením krve nebo nervovým metabolizmem, ale s jejich kompresí v anatomicky podmíněných "tunelech".

Kožní změny v diabetes mellitus. Příčiny. Symptomy. Diagnostika. Léčba

Kožní vyrážky se mohou vyskytovat jak v primární (diabetes závislý na inzulinu a insulinezavisimy) a sekundární (pankreatické léze s intoxikací, chirurgie, atd) Diabetes.

Rodina, nebo vrozený diabetes insipidus

Rodina nebo vrozená diabetes insipidus je extrémně vzácné onemocnění, které se vyskytuje v raném dětství, bez ohledu na pohlaví. V patoanatomickém výzkumu byla nedostatečná tvorba supraoptických neuronů hypotalamu méně častá než paraventrikulární; byla také zjištěna snížená neurohypofýza.

Portál iLive neposkytuje lékařskou pomoc, diagnostiku nebo léčbu.
Informace zveřejněné na portálu jsou pouze orientační a neměly by být používány bez konzultace specialisty.
Pečlivě si přečtěte pravidla a zásady webu. Můžete také kontaktovat.

Copyright © 2011 - 2020 iLive. Všechna práva vyhrazena.