^

Zvláštní zájem

Nemoci novorozence vznikají z různých důvodů a mají mnoho různých příznaků. Za prvé, onemocnění může být vrozené a takové patologie nejsou jen tucet. Za druhé, dítě může dostat infekci, kterou má matka během těhotenství nebo porodu. Konečně, gastrointestinální trakt a dýchací cesty dítěte od prvních minut života začínají být osídleny mikroorganismy životního prostředí, mezi něž mohou patogenní ...

Nejčastější nemoci novorozence jsou spojené s kůží, trávením a všeobecnou intoxikací, když bakteriální nebo virové infekce vstoupí do těla. Buďte v pohotovosti a nebuďte líní, abyste doplnili své znalosti, abyste pochopili, jaké nemoci může mít novorozenec z radosti vzhledu dítěte ve vaší rodině.

Horkovodní láhev pro novorozence z koliky: sůl, gel, dětská

Kolik je pravděpodobně první problém, který matka novorozeného dítěte čelí. Výskyt koliky u dítěte je doprovázen plačem, motorickou úzkostí, poruchou spánku, zvýšeným uvolňováním plynů ze střeva.

Bifidumbacterin pro novorozence

Bifidumbakterin pro novorozence může být jedním z léků volby pro mnoho problémů. Tento lék je probiotikum, které se dosud používá velmi široce.

Babotik pro novorozence

Medicína a trh s léčivými přípravky rostou každý den a existuje mnoho prostředků na koliky. Je třeba zvážit výhody a mechanismus akce Bobotika, abychom pochopili, kdy jej aplikovat.

Proč dítě kousne prsu a co dělat?

Dítě uhryzne prsa - je to běžný důvod, proč se může stát lékařem, což způsobuje, že mnoho matek přemýšlí o zastavení kojení. 

Kapalina, pěna ve dítěti žluté, zelené

Pediatři vždy věnují pozornost jakýmkoli změnám v povaze stolicí u kojenců jako základního ukazatele stavu trávicího systému, na správném fungování kterého závisí vývoj dítěte. 

Neuralgie u kojenců: znaky, léčba

Neuralgie u novorozenců je zánětem nervu, který vede k mnoha nepříjemným pocitům, včetně syndromu silné bolesti. Příčiny neuralgie u dětí mohou být mnohé a léčba přímo závisí na etiologii. Proto je důležité vědět o možných projevech neuralgie u dítěte, aby bylo možno pozorovat a správně diagnostikovat patologii v čase.

Hypertonus svalů na nohou a ruce dítěte: důvody, kdy to projde, jak zjistit, co dělat?

Je velmi důležité vyhodnotit tonus svalů novorozence ve spojení s dalšími příznaky, aby bylo možné přesněji mluvit o přítomnosti určitého problému.

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.