^

Příprava na těhotenství

Těhotenství po apendicitidě

Appendectomie je poměrně častá a nejběžnější operace v ambulantní chirurgii. Pacienti se však včas nedostanou na operační stůl.

Testy na ovulaci: typy, hodnocení výsledků

Umožňuje vám jasně stanovit dobu ovulace a v tomto okamžiku provádět pohlavní styk, což významně zvýší pravděpodobnost početí. Pomocí této metody můžete rychle dosáhnout požadovaných výsledků.

Ovulační test: princip účinku, citlivost

Ovulace je považována za hlavní stav během menstruace, během níž se projevuje maximální pravděpodobnost oplodnění. Datum ovulace je důležité z hlediska plánování rodiny, protože pár, který se snaží mít dítě, by měl jasně vědět dobu, po kterou tento jev nastane

Vitamin E při plánování těhotenství pro ženy a muže: norma, jak pít, schéma příjmu

Dokonce i ve 20. Letech minulého století studie provedené na potkanech ukázaly, že vyloučení některých potravin z výživy vedlo k neplodnosti. Přidáním listů salátu a oleje z pšeničných klíčků do jídla se obnovila reprodukční funkce.

Vitamíny pro plánování těhotenství pro ženy: seznam a jména

Pokud je těhotenství plánováno předem a ne náhodou, je zcela jasné, že hovoříme o odpovědných osobách, které přijmou veškerá opatření, aby zajistily, že se jejich dítě narodilo zdravě a těhotenství bylo úspěšné.

Vejce mrznou

Mnoho odborníků z celého světa se domnívá, že vitrifikace umožňuje získat slibné a pozitivní výsledky.

Pojištění těhotenství a porodu

Dosavadní počet matek, kteří uzavírají smlouvu o těhotenství a porodnictví, se stále zvyšuje.

Těhotenský test se sodou

Když mluvíme o principu působení této metody, je třeba nejprve pochopit chemické a fyzikální vlastnosti moči. Obvykle má moč relativní hustotu vyšší než voda a má mírně kyselou reakci.

Fraudest pro těhotenství

Těhotenské testy jsou velmi populární, protože vám umožňují zjistit zřejmé důvody zpoždění od prvních dnů. Zvažte jeden z nejvíce dostupných a přesných testů - nejhorší.

Elektronický těhotenský test

Elektronický těhotenský test umožňuje stanovit skutečnost, že jeho výskytu (nebo nedojde) snadné, rychlé a, co je nejdůležitější, prakticky nezaměnitelný: producenti těchto testů bylo zajištěno, že úroveň přesnosti není menší než 99%.

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.